لوگو مای چنجرز

رمز ارز بایننس کوین

توضیحات اختصاری درباره باینانس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود دلار، در بازار معامله می شود. هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ریال، با احتساب نرخ سامانه سنا معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن دلار است. قیمت در 24 ساعت اخیر برابر با است.

تعداد کل کوین های استخراج شده برابر با است

لیست تبدیل‌های باینانس کوین

به سادگی در این لیست می‌توانید تبدیل کننده مورد نظر خود را بیابید

تبدیل از

به

لیست تبدیل کنندگان

بایننس کوین

BNB

ريال

IRR

ريال

IRR

بایننس کوین

BNB

از صفر تا صد بایننس کوین

بایننس کوین با هدف بهره برداری از یک دارایی رمزنگاری بومی، به نام BNB، ایجاد شده است که هدف آن ارائه یک روش جایگزین برای پرداخت هزینه های دریافتی از بازرگانان با استفاده از صرافی است.

از BNB می توان علاوه بر هزینه برداشت، 0.1٪ Binance برای هر هزینه تجارت نیز پرداخت کرد که با انتقال کاربران ارزهای رمزنگاری شده خود از مبادله به کیف پول خصوصی، این هزینه از شما گرفته می شود. BNB همچنین می تواند با ارزهای رمزنگاری شده دیگر معامله شود.

 BNB چیست؟

Binance Coin توکن صادر شده توسط بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در جهان است. دارندگان رمز BNB می توانند در معاملات ارز رمزنگاری Binance به معاملات ارزان تر و سایر جوایز دسترسی داشته باشند، بنابراین به عنوان یک برنامه وفاداری پیشرفته و همچنین یک ارز رمزپایه مستقل کار می کند.

تاریخچه مختصر Binance

بایننس کوین با حجم معاملات روزانه ، صرافی پیشرو در ارزهای رمزپایه است و Binance BNB یک رمز محبوب است. Changpeng "CZ" Zhao ، مدیر عامل آن ، اخیراً در جلد Forbes به عنوان یکی از ثروتمندترین افراد رمزنگاری شده با دارایی خالص بیش از یک میلیارد دلار شناخته شده است.

فقط قرار گرفتن در لیست Binance می تواند ارز رمزپایه ای را با افزایش موقتی 80 درصدی ارزش بازار فراهم کند. و حذف شدن از Binance یک علامت سیاه است که در سراسر صنعت احساس می شود. این یکی از معتبرترین مبادلات رمزنگاری است که بیش از 150 سکه در آن ذکر شده و تقریباً 1.5 میلیارد دلار در روز رمزنگاری می شود.

Binance برای معاملات رمزنگاری 0.1 درصد هزینه می گیرد ، اما کاربران با پرداخت هزینه با استفاده از اختصاصی بایننس کوین (BNB) تا 25 درصد تخفیف دریافت می کنند. همچنین در تاریخ 21 ژوئیه 2018 یک برنامه تخفیف هزینه بازرگانی طبقه ای معرفی کرد که تخفیف بیشتری را براساس مانده سکه BNB کاربر و حجم معاملات 30 روزه ارائه می دهد.

همچنین شبکه اصلی خود را با نام Binance Chain در تاریخ 18 آوریل 2019 راه اندازی کرد و آن را به یک شرکت رمزنگاری و بلاکچین همه منظوره تبدیل کرد.

قبل از ارزیابی ماندگاری پلتفرم Binance به عنوان یک تجارت، بیایید به عملکرد سکه BNB در بازار نگاهی بیندازیم.

شکست بایننس کوین

Binance در کل 192،443،301 عرضه دارد. اوج قیمت آن تاکنون 24 دلار و 46 سنت در 11 ژانویه 2018 بود و محدودیت بازار آن را به عنوان یک تجارت جدی مدرن نشان می دهد.

BNB به عنوان یک رمز ERC-20 در بلاکچین Ethereum آغاز به کار کرد اما در آوریل 2019 به بلاک چین خود مهاجرت کرد. انتقال رمز در طول سال 2019 در چند مرحله رخ داد تا کاربران را مختل نکند.

ICO Binance از 14 تا 27 ژوئیه 2017 اتفاق افتاد ، در آن زمان 100 میلیون بایننس کوین فروخته شد که تقریباً 15 میلیون دلار درآمد داشت. همانطور که قبلاً در Crypto Briefing به آن پرداختیم ، از آن زمان نزدیک به 5 میلیون بایننس کوین توسط Binance خریداری و سوزانده شده است. اساساً، این برنامه قصد دارد 100 میلیون توکن اولیه ICO را با استفاده از 20 درصد سود سه ماهه چهار بار در سال برای این کار از بین ببرد.

بدیهی است که بیشترین مورد استفاده برای بایننس کوین در صرافی Binance است و این احتمالاً ادامه خواهد داشت. این امر به کاربران انگیزه می دهد تا نشانه ها را برای دریافت مزایای افزایش یافته در صرافی ارز رمزنگاری شده مانند بهترین نوع برنامه وفاداری نگه دارند.

Binance همچنین بهترین مکان برای خرید توکن BNB است ، اگرچه می توان آن را از طریق EtherDelta نیز خریداری کرد. اگر تصمیم دارید BNB خود را از صرافی بکشید، هر کیف پول سازگار با ERC-20 ، مانند MyEtherWallet و Coinomi ، می تواند سکه BNB را در حال حاضر نگه دارد. این ممکن است با استاندارد جدید BEP2 تغییر کند.

ایجاد یک شرکت میلیارد دلاری

Binanceدر مدت زمان کوتاهی مسیری طولانی را طی کرد و این دلیل آن را زرنگی کسب و کار CZ دانست که اکنون بخشی از حق امتیاز تجارت معاملات رمزنگاری است. رمز بایننس کوین  BNB قوی ترین رمز ارز در بازار است و عملکرد خوبی در سال 2018 داشت.

مستقر در هنگ کنگ (اگرچه ممکن است حرکتی در پاریس اتفاق بیفتد) ، اکنون تعداد کاربران بیشتر از جمعیت کشور خود با 10 میلیون کاربر بیشتر است.

این تبادل چنان سریع انجام شد که درگیری با شرکت VC مستقر در سیلیکون ولی، Sequoia Capital، که در اپل، گوگل، اوراکل، پی پال و غیره سرمایه گذاری کرد، درگیر شد. سکویا در حال مذاکره برای سرمایه گذاری در بایننس بود، اما وقتی معامله تصمیم گرفت ارزش بیشتری دارد، این معامله سقوط کرد.

یکی از معروف ترین ویژگی های Binance در انجمن رمزنگاری، قطعه پازل آن با CAPTCHA است که مانند یک بازی کوچک WarioWare بازی می کند.

علاوه بر مبادله رمزنگاری و Launchpad ، Binance همچنین Binance Labs و Binance Info را ایجاد کرد. آزمایشگاه Binance یک دستگاه جوجه کشی بلاکچین است که در زمینه های مالی ، استراتژی ، استخدام و جنبه های فنی تجارت به کارآفرینان کمک می کند. Binance Info مشابه CoinMarketCap است و قیمت ارزهای رمزنگاری شده را ردیابی می کند.

CoinMarketCap یکی از پرکاربردترین منبع داده برای اطلاعات بازار ارزهای رمزپایه است. مسئله (که ما در اوایل این ماه به آن اشاره کردیم) این است که شرکت و مدیر عامل شرکت براندون چز بسیار مرموز هستند. این امر اعتماد به داده های ارائه شده را دشوار می کند.

علاوه بر این، Binance 133 میلیون دلار برای 5 درصد سهام Malta’s Founder’s Bank سرمایه گذاری کرد ، یک پروژه بانکی غیرمتمرکز که در حال توسعه است. Binance همچنین یک بنیاد خیریه Blockchain دارد که هدف آن تسهیل کمک های خیرخواهانه از طریق ارز رمزنگاری شده و فناوری بلاکچین است.

Binance به دلیل مشخصات بالایی که دارد ، با همان حملات هک و فیشینگ که مبادلات رمزنگاری را آزار می دهد ، مورد هدف قرار گرفته است. در پاسخ ، این یک امتیاز برای کاربران باهوش فناوری ارائه می دهد تا در API خود بهره برداری کنند. در حال حاضر این بزرگترین مبادله رمزنگاری جهان از نظر حجم است و از هر طرف برای تبدیل شدن به یک بازیگر بزرگ ارز رمزنگاری شده در آینده رقابت می کند.

خلاصه بایننس کوین  BNB

Binance با بیش از 1 میلیارد دلار حجم معاملات روزانه ، محبوب ترین صرافی ارز رمزنگاری شده در جهان است و مدیر عامل آن یکی از ثروتمندترین افراد ارز رمزنگاری شده است. در حال شلیک به همه استوانه ها برای ایجاد یک مجتمع رمزنگاری است که می تواند با غول های صنعت مالی مانند HSBC و NASDAQ رقابت کند. موفقیت بورس بر روی چندین فاکتور اصلی تأثیرگذار است.

بایننس کوین رمز BNB را برای استفاده در مبادله خود ایجاد کرد. این یکی از معتبرترین مبادلات رمزنگاری شناخته شده است. همچنین یکی از سریعترین سرعت معاملات را دارد.

علاوه بر مبادله Binance ،دارای بلاکچین (Binance Chain) ، آزمایشگاه های بایننس (Binance Labs) ، پلتفرم ICO (Binance Launchpad) ، بنیاد خیریه (Binance Blockchain Charity Foundation) و ردیاب رمزگذاری (Binance Info) است.

 Binance اخیراً در یک مفهوم بانکی غیرمتمرکز سرمایه گذاری کرده و به طور فعال در تلاش است تا فضای مختلفی را در بخش مالی به هم بزند.

Binance در آوریل 2019 از Ethereum به شبکه اصلی اختصاصی خود موسوم به Binance Chain مهاجرت کرد.

با استفاده از این قطعات Binance آماده است تا تجارت خود را ادامه دهد و به رشد خود ادامه دهد. Pivoting جنبه مهمی از تجارت است و CZ در تمام زمینه های زنجیره ای دستی دارد. جالب است ببینیم که طی چند سال آینده چه حرکاتی انجام می دهد و اینکه آیا سکه BNB به خودی خود یک ارز رمزنگاری شده مفید و جداگانه است.

Binance Coin چگونه کار می کند؟

بایننس کوین یک رمز مبتنی بر اتریوم (ERC-20) است که می تواند برای تجارت ارزهای رمزپایه و پرداخت هزینه های صرافی Binance مورد استفاده قرار گیرد. از نشانه های BNB می توان برای پرداخت هزینه های صرافی استفاده کرد ، با این انگیزه که Binance تخفیف را به عنوان انگیزه حداکثر تا پنج سال عضویت ارائه می دهد.

مبادله بایننس کوین از سایر مبادلات رمزنگاری متمایز است به این دلیل که مبادله صرفاً ارزهای رمزنگاری شده در مقابل مبادلات ارزهای فیات انجام می شود. چشم انداز بنیانگذار Changpeng Zhao برای سکه Binance این بود که با ارائه راه حل برای مشکلات بی شماری که با زیرساخت های معاملات ارزهای رمزنگاری شده مشاهده می کرد ، با سایر صرافی ها رقابت کند.

راه اندازی و صدور

Binance پیشنهاد اولیه سکه (ICO) 100 میلیون BNB خود را در 21 جولای 2017 به پایان رساند.

تمام علامت های BNB قبل از ICO ساخته شده اند و در مدت 20 روز فروخته شدند و تقریباً 15 میلیون دلار درآمد داشتند.

وجوه جمع آوری شده به سه روش مختلف استفاده شد: 35٪ از بودجه برای ساخت بستر Binance و انجام ارتقا up سیستم استفاده شد. 50٪ برای مارک تجاری و بازاریابی استفاده شد. و 15٪ به عنوان وجوه اضطراری ذخیره شد.

طراحی شبکه و مدل امنیتی

بایننس کوین به عنوان توکن مبتنی بر Ethereum (ERC-20) آغاز به کار کرد که در نهایت به زنجیره بلوکی سفارشی خود به نام Binance Chain منتقل شد. برخلاف Ethereum ، Binance Chain از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی کند.

زنجیره Binance از سازوکار اجماع بیزانس-متحمل خطا (BFT) استفاده می کند. این سیستم شامل چندین نوع مختلف گره است: گره های شاهد ، که شاهد روند اجماع هستند و معاملات را به گره های دیگر منتقل می کنند. و گره های شتاب دهنده ، که متعلق به سازمان ها هستند و روند اعتبار سنجی تراکنش را تسریع می کنند.

پس از تولید بلوک ، هزینه های جمع آوری شده بین تمام اعتبارسنج ها توزیع می شود.

 

سیاست پولی / سیاست رمز

بایننس کوین عرضه BNB را در 200 میلیون نشان قرار داده است. 100 میلیون نشانه در طی ICO برای عموم منتشر شد ، در حالی که 80 میلیون به تیم موسس و 20 میلیون به سرمایه گذاران فرشته اختصاص یافت.

برای مقابله با استهلاک ارزش که با کاهش تخفیف سالانه اتفاق می افتد، Binance قصد دارد نیمی از کل عرضه خود ، 100 میلیون نشانه را به مرور زمان بسوزاند. هدف نهایی "سوختگی" تثبیت قیمت BNB در طول زمان است.

 

پروسه جابجایی پول

گره های اعتبارسنج رای به پردازش معاملات در شبکه می دهند به عنوان بخشی از سازوکار اجماع تحمل عیب (BFT) توسط Binance Chain’s Tendermint.

کاربران می توانند با انتخاب یک گره شتاب دهنده، که همزمان با گره های اعتبارسنج کار می کند، پردازش تراکنش را تسریع کنند.

نحوه خرید بایننس کوین  (BNB) - A Beginner’s Guide

BNB چیست و از کجا می توانید آن را بصورت آنلاین خریداری کنید.

نحوه خرید خلاصه بایننس کوین

1.کیف پول بایننس کوین را دریافت کنید.

2.آدرس BNB خود را پیدا کنید.

3.ثبت نام کنید

BNB را با رمزنگاری یا کارت اعتباری دیگر بخرید.

سکه های خود را پس بگیرید (یا اگر قصد استفاده از آنها را دارید آنها را روی Binance بگذارید)

بایننس کوین چیست؟

Binancec یک ICO را به منظور جمع آوری سرمایه برای عملیات مبادله ارز رمزنگاری شده خود انجام داد. توکن صادر شده به عنوان بخشی از ICO Binance Coin (BNB) نام داشت و به ازای هر 1 BNB 0.1 دلار قیمت گذاری شد.

از آن زمان ، BNB بسیار گران شده است و Binance’s ICO یکی از موفق ترین ICO ها محسوب می شود.

بایننس کوین برای چه استفاده می شود؟

 به عنوان یک توکن در شبکه BNB اساساً یک Ethereum است که به عنوان پرداخت Binance برای هزینه های تجارت پذیرفته می شود. با استفاده از BNB همچنین تخفیف در هزینه ها (تا سال 2021) دریافت خواهید کرد.

در کل 200 میلیون توکن BNB با توزیع زیر وجود دارد.

100 میلیون نشانه (50٪) برای سرمایه گذاران ICO اختصاص داده شده است.

80 میلیون نفر (40٪) به تیم موسس تعلق دارند.

20 میلیون (10٪) به سرمایه گذاران فرشته خصوصی اختصاص داشت.

بایننس کوین برای حفظ ارزش رمزگذاری و تا حدودی کاهش نرخ تورم، قصد دارد از 20٪ سود شرکت در هر سه ماه برای خرید مجدد رمزهای BNB استفاده کند تا اینکه فقط 100 میلیون BNB در بازار باقی بماند. سپس 100 میلیون BNB را که خریداری کرده اند از بین می برد.

Binance یک مبادله غیرمتمرکز ایجاد می کند ، جایی که BNB به عنوان یکی از دارایی های اصلی و به عنوان گاز مورد استفاده قرار می گیرد

چگونه بایننس کوین را خریداری کنیم؟

مرحله 1: کیف پول Binance Coin تهیه کنید

با فرض اینکه می خواهید BNB بخرید و نگه دارید ، مهم است که کیف پول آن را در آن ذخیره کنید. از آنجا که Binance Coin در اصل یک رمز اتریوم است ، بسیاری از کیف پول ها از آن پشتیبانی می کنند.

کیف پول سخت افزاری بایننس کوین

امن ترین راه برای ذخیره BNB در کیف پول سخت افزاری است. کیف پول سخت افزاری وسیله ای فیزیکی است که کلید خصوصی سکه های شما را به صورت آفلاین ذخیره می کند. به این ترتیب ، تا زمانی که دستگاه در اختیار شما باشد ، هیچ کس نمی تواند از راه دور به سکه های شما دسترسی پیدا کند.

کیف پول به شما امکان می دهد BNB و همچنین انواع دیگر altcoins را با خیال راحت ذخیره کنید. دو مدل برای انتخاب وجود دارد - Nano S و Nano X مدل جدیدتر با قابلیت کنترل کیف پول از تلفن همراه و همچنین از طریق دسک تاپ است.

کیف پول های سخت افزاری TREZOR - مشابه کیف پول های Ledger ، کیف پول های TREZOR به شما امکان می دهند سکه ها را بصورت آفلاین در یک دستگاه سخت افزاری ذخیره کنید. دو کیف پول اصلی ارائه شده TREZOR Model T. هستند. مدل T کیف پول جدیدتر و پیشرفته تر است که دارای صفحه نمایش لمسی داخلی است.

با این وجود ، هر دو کیف پول بسیار خوب هستند.

کیف پول نرم افزار بایننس کوین

Coinomi  - اگر به دنبال یک راه حل نرم افزار رایگان هستید Coinomi یک کیف پول ارز رمزنگاری شده است که به شما امکان می دهد BNB را نگه دارید. نسخه Android و iOS و همچنین نسخه دسکتاپ در دسترس است. کیف پول اتمی - به شما امکان می دهد Bitcoin ، Ethereum ، XRP ، Litecoin ، XLM و بیش از 300 سکه و نشانه دیگر را در یک رابط واحد مدیریت کنید. این کیف پول همچنین دارای مبادله اتمی اتمی است. کیف پول اتمی برای دسک تاپ و موبایل در دسترس است.

Exodus - یک کیف پول زیبا برای دارایی های Blockchain با بیش از 4 میلیون بارگیری که از Binance Coin ، Bitcoin و بیش از 100 دارایی رمزنگاری شده دیگر پشتیبانی می کند. این کیف پول همچنین برای کاربرانی که می خواهند BNB را برای سایر رمزنگاری ها عوض کنند و بالعکس مبادله دارد.

Binance Coin Web Wallet

مبادله Binance - به طور معمول توصیه نمی کنم سکه ها را در صرافی نگه دارید. با این حال ، اگر قصد دارید از BNB برای صرفه جویی در هزینه های Binance استفاده کنید و مقدار زیادی مالک نیستید ، صرف نگه داشتن آن در بورس مقرون به صرفه است. به خاطر داشته باشید که اگر این مورد باشد ، شما شما کنترل سکه های خود را به Binance می دهید.

آدرس BNB خود را بیابید هنگامی که کیف پول خود را دارید ، باید آدرس بایننس کوین خود را پیدا کنید. از آنجا که BNB یک رمز Ethereum است ، آدرس آن مانند آدرس Ethereum خواهد بود یعنی یک رشته طولانی از حروف و اعداد که با 0x شروع می شوند. در اینجا یک مثال آورده شده است:

02x6ace7e0abcf0da3097fa7155149dccd51e20ef8

 

مرحله 2: مبادله BNB را پیدا کنید

بایننس کوین را از طریق Binance خریداری کنید

Binance یک انتخاب آشکار برای خرید BNB است. شما می توانید بایننس کوین را با هر دارایی که Binance پشتیبانی می کند خریداری کنید (که بسیار زیاد است) ، یا می توانید با کارت اعتباری پرداخت کنید - با هزینه بالاتر. می توانید بررسی کامل Binance من را اینجا بخوانید.

بایننس کوین را از طریق eToro خریداری کنید

eToro این امکان را به شما می دهد که با انواع روش های پرداخت سنتی و هزینه های کم در بایننس کوین سرمایه گذاری کنید. توصیه می شود از eToro برای اهداف سوداگرانه استفاده کنید و نه اگر به ابزار واقعی BNB نیاز دارید، زیرا برداشت سکه از eToro یک فرآیند پیچیده است. .

به شما توصیه می شود - ارزهای رمزپایه می توانند به طور گسترده ای قیمت ها را تغییر دهند و برای همه سرمایه گذاران مناسب نیستند. تجارت ارزهای رمزپایه توسط هیچ چارچوب نظارتی اتحادیه اروپا نظارت نمی شود. به خاطر داشته باشید که سرمایه شما در معرض خطر است.

مرحله 3: برداشت بایننس کوین

من معمولاً توصیه می کنم سکه هایی را که اخیراً خریده اید از کیف پول خودتان پس بگیرید. با این حال، اگر قصد دارید از سکه های خود برای صرفه جویی در هزینه Binance استفاده کنید، بهتر است مقداری را در خود صرافی بگذارید.

اگر مقدار زیادی مالک هستید یا سکه ها را فقط برای اهداف سرمایه گذاری خریداری کرده اید، سکه را از صرافی خارج کرده و به کیف پول انتخابی خود در مرحله 1 منتقل کنید تا کنترل کاملی بر آنها داشته باشید.

نتیجه گیری

با افزایش محبوبیت Binance ،BNB  نیز احتمالاً قدردانی خواهد کرد. بر خلاف اکثر "نشانه های ابزار" دیگر موجود،BNB     به کاربران پس انداز در هزینه های تجاری ارزش واقعی می دهد.

حتی اگر فکر نمی کنید BNB آینده روشنی در پیش داشته باشد، باز هم ممکن است از طریق هزینه های تخفیفی که ارائه می دهد، در آن ارزش پیدا کنید. اگر Binance واقعاً برنامه های خود را برای ایجاد یک مبادله غیرمتمرکز اجرا کند،BNB ممکن است شاهد علاقه مجدد و افزایش ارزش بیشتری باشد.

نظر شما درباره Binance Coin چیست؟ در بخش نظرات، نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

تکنیکال

تاریخچه قیمت

اخبار

مای چنجرز
کانال مای چنجرز در آپارات صفحه فیسبوک مای چنجرز صفحه اینستاگرام مایچنجرز صفحه اینکداین مایچنجرز کانال تلگرام مای چنجرز صفحه توئیتر مای چنجرز کانال مایچنجرز در یوتیوب

وبلاگ تماس با ما درباره ما حریم خصوصی سئوالات متداول

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای مای‌چنجرز محفوظ است