لوگو مای چنجرز

رمز ارز لایت کوین

توضیحات اختصاری درباره لایت کوین

لایت کوین با نماد اختصاری LIGHT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود دلار، در بازار معامله می شود. هر واحد از لایت کوین در این لحظه با قیمت ریال، با احتساب نرخ سامانه سنا معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن دلار است. قیمت در 24 ساعت اخیر برابر با است.

تعداد کل کوین های استخراج شده برابر با است

لیست تبدیل‌های این لایت کوین

به سادگی در این لیست می‌توانید تبدیل کننده مورد نظر خود را بیابید

تبدیل از

به

لیست تبدیل کنندگان

لایت کوین

LTC

ريال

IRR

ريال

IRR

لایت کوین

LTC

لایت کوین

LTC

پرفکت مانی

PMUSD

لایت کوین

LTC

بیت کوین

BTC

لایت کوین

LTC

اتریوم

ETH

لایت کوین

LTC

چین لینک

LINK

لایت کوین

LTC

ریپل

XRP

لایت کوین

LTC

وب مانی

WMZ

لایت کوین چیست؟

لایت کوین یک ارز رمزنگاری شده است که توسط گوگل و مهندس سابق برای مبادله رمزگذاری، چارلی لی "Satoshi Lite" طراحی شده است. لی یک شخصیت بحث برانگیز در فضای ارزهای رمزپایه است که به خاطر فروش دارایی های Litecoin خود در اوج آخرین حباب رمزنگاری مشهور است. با این حال ، لی اشاره کرد که این اقدام برای کاهش تعارض احتمالی منافع انجام شده است. لی هنوز به شدت درگیر این پروژه است و مدیرعامل بنیاد لایت کوین است ، تیمی متعهد و با پشتکار به پذیرش Litecoin، افزایش ارزش پیشنهادی آن در بازار و ایجاد رشد لایت کوین در بلند مدت. کد Litecoin کاری از مشتری Bitcoin Core است و از لحاظ فنی مشابه Bitcoin است. تفاوت اصلی در کاهش زمان تولید بلوک فقط 2.5 دقیقه نسبت به ده دقیقه بیت کوین است. این سرعت معاملات را سرعت می بخشد و طراحی سبک آن جایی است که نام "سکه Lite" از آن گرفته شده است. لایت کوین با داشتن ارزش افزوده و ارزش طولانی مدت در میان ده ارز رمزپایه برتر قرار دارد و بخشی از دلیل این است که پیش بینی قیمت LTC می تواند بسیار بالا برود - دارایی های ذکر شده در ده بالا اغلب امیدوار کننده ترین پروژه ها هستند از رشد برآورد شده و ارزش پیش بینی شده ، و باعث می شود آنها سرمایه گذاری معقولی در بازار خطرناک داشته باشند. لایت کوین از این که به Bitcoin بسیار نزدیک است ارزش اضافی می گیرد و معمولاً به عنوان نقره دیجیتال به عنوان روایت طلای دیجیتال Bitcoin شناخته می شود. هر دو دارایی دارای محدودیت سختی هستند که به داراییها جنبه کمیابی می بخشد که مشابه فلزات گرانبها باشد. طبق اخبار اخیر LTC، از لایت کوین به طور مرتب به عنوان یک بستر آزمایش برای برنامه های لایه دوم آینده استفاده می شود که سرانجام بر روی بیت کوین اعمال می شود ، مانند شاهد تفکیک شده و شبکه رعد و برق.

Litecoin در سال 2020 و تاریخچه LTC

لایت کوین در میان 3 دارایی رمزگذاری برتر سال گذشته در سال 2019 بود که حتی خود بیت کوین را شکست داد. با این حال، نصف شدن Litecoin - کاهش برنامه ریزی شده در پاداش بلاک هایی که ماینرهای LTC دریافت می کنند - باعث افزایش سرسام آور قیمت LTC شد و قبل از شروع اصلاح به بیش از 600٪ بازده رسید. در ابتدای سال 2020، ارز رمزنگاری شده یک بار دیگر بازار را هدایت کرد و باعث شد بسیاری از خود بپرسند "چرا لایت کوین در حال افزایش است" در حالی که بقیه بازار راکد است. پس از یک رالی 140 درصدی دیگر برای آغاز سال جدید ، یک بار دیگر سرمایه گذاران رمزنگاری و معامله گران علاقه مند به LTC سوالاتی را می پرسند "آیا لایت کوین از نظر ارزش افزایش خواهد یافت" ، Litecoin” چقدر بالا می رود” و "آیا لایت کوین هرگز به 1000 دلار برای هر LTC خواهد رسید." با این حال، با توجه به عملکرد لایت کوین در طول تاریخ ، لایت کوین یک بار دیگر افزایش خواهد یافت و این راهنمای پیش بینی قیمت LTC نشان می دهد که ارزش پیش بینی شده و رشد تخمینی قیمت بازار لایت کوین در آینده چقدر اتفاق می افتد.

توسعه لایت کوین

از زمان آغاز کار، لایت کوین از نزدیک Bitcoin را دنبال می کند. به روزرسانی های پروتکل اصلی Litecoin بیشتر مبتنی بر به روزرسانی های پروتکل اصلی Bitcoin است. در اوج بحث مقیاس بندی در سال 2017، لایت کوین برای اولین بار در میان 5 ارز رمزپایه برتر اثبات کار بود که Segwit را در ماه مه 2017 به کار گرفت ، بیت کوین پس از چند ماه در آگوست 2017. در سال 2019، چارلی لی، خالق لایت کوین اعلام کرد که لایت کوین در حال برنامه ریزی برای معاملات خصوصی با استفاده از پروتکل Mimblewimble (محبوب شده توسط Grin و Beam) است. در حال حاضر توسعه در حال انجام است و اعلام شد که انتظار می رود testnet مدتی در سپتامبر 2020 در دسترس باشد.

لایت کوین چگونه ساخته می شود؟

مانند تمام ارزهای رمزپایه، لایت کوین نیز از طرف دولتی صادر نمی شود که از نظر تاریخی تنها سیستمی است که جامعه برای صدور پول به آن اعتماد دارد. در عوض، توسط فدرال رزرو تنظیم می شود و از مطبوعات در دفتر حکاکی و چاپ می آید، لایت کوین با روش مفصلی به نام استخراج، که شامل پردازش لیستی از معاملات لایت کوین است، ایجاد می شود. بر خلاف ارزهای سنتی، عرضه لایت کوین ثابت است. در نهایت فقط 84 میلیون لایت کوین در گردش خواهد بود و نه یک مورد دیگر. هر 2.5 دقیقه (در مقابل 10 دقیقه برای بیت کوین)، شبکه لایت کوین چیزی را ایجاد می کند که بلوک نامیده می شود - ورود به سیستم معاملات اخیر لایت کوین در سراسر جهان. و اینجا جایی است که ارزش ذاتی لایت کوین سرچشمه می گیرد. بلوک توسط نرم افزار استخراج تأیید می شود و برای هر "استخراج کننده" که می خواهد آن را ببیند قابل مشاهده است. هنگامی که یک ماینر آن را تأیید کرد ، بلاک بعدی وارد زنجیره می شود که رکوردی از معاملات لایت کوین است که تاکنون انجام شده است.

ارزش Litecoins چیست؟

Litecoin (LTC) یکی از 10 ارز رمزپایه برتر است و در بیش از 300 صرافی یکپارچه با Coin Gecko خرید و فروش می شود. رایج ترین جفت معاملات در برابر بیت کوین (LTC / BTC) و Tether (LTC / USDT) است. دقیقاً مانند بیت کوین، Litecoin نیز در ابتدا نرخ ارز تعیین شده ای ندارد ، بنابراین قیمت آن کاملاً توسط ارزش ادراک شده بازارها از طریق عرضه و تقاضا تعیین می شود. همچنین لازم به ذکر است که جوایز بلوک لایت کوین همان برنامه نصفه بیت کوین را دنبال می کند و از 50 LTC به 25 LTC، به 12.5 LTC و غیره هر 4 سال می رسد. انتظار می رود نصف شدن لایت کوین بعدی زمانی در سال 2023 اتفاق بیفتد ، جایی که پاداش بلوک از 12.5 LTC به 6.25 LTC در هر بلوک کاهش می یابد.

تفاوت Litecoin با بیت کوین چیست؟

در حالی که لایت کوین با شبیه سازی پایگاه کد Bitcoin ایجاد شده است ، چندین تفاوت اساسی وجود دارد:
  • زمان مسدود کردن شبکه Litecoin زمان بلوک 2.5 دقیقه را هدف قرار می دهد ، در حالی که شبکه بیت کوین زمان بلوک 10 دقیقه را هدف قرار می دهد. این بدان معناست که تراکنش ها در مقایسه با بیت کوین می توانند سریعتر تأیید شوند و شبکه توان بالاتری دارد.
  • حداکثر عرضه پروتکل لایت کوین می گوید که حداکثر 84 میلیون Litecoin وجود دارد ، در حالی که بیت کوین حداکثر 21 میلیون بیت کوین دارد.
  • الگوریتم اثبات کار. Litecoin از الگوریتم اثبات کار متفاوتی به نام Scrypt استفاده می کند ، در حالی که بیت کوین از الگوریتم SHA-256 استفاده می کند. Scrypt یک الگوریتم حافظه سخت است که در ابتدا برای مقاومت در برابر ASIC ایجاد شده است.

پیش بینی کارشناسان در مورد سرعت رشد لایت کوین

پیش بینی Litecoin بسیار روشن است ، به ویژه با در نظر گرفتن تمام پشتیبانی هایی که دارایی رمزنگاری از متخصصان صنعت و سرمایه گذاران مشهور به دست آورده است.

Dan Gambardello ، Youtuber و بنیانگذار Crypto Capital Venture

بنیانگذار Crypto Capital Venture ، دان گامباردلو ، به طور استثنایی در ارزهای رمزپایه ، اما به خصوص بیت کوین و Litecoin، صعود می کنند. گامباردلو شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز خود را راه اندازی کرد و به دنبال تأمین اعتبار پروژه هایی در سراسر صنعت ارزهای رمزپایه است. نه تنها گره از حمایت Gambardello قابل توجه است ، بلکه او اقدام قیمت فعلی در لایت کوین را با اقدام قیمت 2016 مقایسه کرده است ، زمانی که Litecoin پس از مدتی ادغام حدود 4 دلار ، به 300 دلار رسید. این بار ، گامباردلو معتقد است Litecoin در حدود 70 دلار ادغام می شود ، قبل از این که در دراز مدت به 1000 دلار برسد".

گروه گزارش تحقیقات رمزنگاری

یک شرکت تحقیقاتی ارزهای رمزنگاری شده به نام Crypto Research Report Group خواستار رسیدن Litecoin به 83 دلار در سال 2020 ، 1200 دلار در 2025 و 2250 دلار در 2030 است.

پیش بینی های قیمت لایت کوین و LTC گذشته که درست پیش رفت

سود تحلیلگران محرمانه ، شرکت تحقیقات مالی

پیش بینی محرمانه سود در اواسط سال 2017 پیش از آنکه سهم متقابل لایت کوین پیش بینی شود ، پیش از پایان سال دارایی با 200 دلار معامله می شود. در آن زمان ، LTC فقط با 60 دلار در هر رمز معامله شد. در آن سال ، بیش از 300 دلار در هر سکه به اوج خود رسید.

چارلی لی ، خالق لایت کوین

چارلی لی ، خالق ارز رمزنگاری شده لایت کوین، یکی از جسورانه ترین تماس ها را انجام داده است: او خواستار کاهش سکه خودش از قیمت های بالای همیشگی 300 دلار + به پایین 20 دلار است. و حق داشت! لایت کوین سرانجام در دسامبر 2018 به پایین 20 دلار برای هر LTC رسید. جامعه از او عصبانی بود ، اما در نهایت در پیش بینی او درست بود. او هشدار داد: خرید LTC بسیار خطرناک است. من انتظار دارم که یک بازار خرس چند ساله مانند این بازار داشته باشیم که ارزش LTC 90٪ (48 دلار به 4 دلار) کاهش یافته است. بنابراین اگر نمی توانید LTC را تا 20 دلار کاهش دهید ، خرید نکنید! "

داده های قیمت تاریخی لایت کوین

میزان عرضه Litecoin با 84،000،000 LTC سخت است و 63،240،704 LTC در گردش است. در سال 2017 Litecoin قبل از سقوط مجدد بالاتر از قبل از نصف شدن در سال 2019 ، به بالاترین سطح خود یعنی 360.66 دلار رسید قبل از اینکه سقوط کند و تقریبا به 20 دلار برسد. قبل از نصف شدن، لایت کوین با قیمت 140 دلار در ازای هر سکه LTC معامله می شد، تقریباً نیمی از بالاترین حد خود و بیش از 600 درصد سود از قیمت پایین آن. یک بازپرداخت دیگر باعث شد لایت کوین در اواخر سال 2019 به 35 دلار برسد ، اما پس از پایین ترین قیمت، انتظار می رود قیمت آینده Litecoin از اینجا افزایش یابد. در حال حاضر در سال 2020 ، لایت کوین بیش از 140٪ تجمع کرده است ، با وجود اصلاح فعلی که دارایی را کاهش می دهد و تقریبا به 50 دلار برای هر LTC کاهش می یابد. علی رغم سقوط ، قیمت Litecoin از سالی که برای اولین بار راه اندازی شده است مسیری طولانی را طی کرده است. قیمت آن از حدود 3 دلار برای هر LTC شروع شد و چندین دوره حباب یا "فصل های بالاتر" را پشت سر گذاشت که به افزایش قابل توجه قیمت قبل از وقوع تصحیح کوچک کمک می کند. علی رغم اصلاحات، لایت کوین دارای یک خط سیر و چشم انداز بلند مدت قیمت است که نشان می دهد پتانسیل Litecoin بسیار بالا است.

تجزیه و تحلیل فنی و پتانسیل قیمت Litecoin Price

تجزیه و تحلیل فنی می تواند برای کمک به سرمایه گذاران و معامله گران پیش بینی کوتاه مدت و بلند مدت قیمت لایت کوین باشد ، فراتر از حدس و گمان. در اینجا تجزیه و تحلیل پیش بینی قیمت LTC بر اساس سال از بهترین تحلیلگران صنعت ارائه شده است.

پیش بینی قیمت Litecoin 2020

لایت کوین در یک مثلث متقارن عظیم معامله می شود. شکست می تواند Litecoin را به زیر 20 دلار برساند ، در حالی که شکست سریع LTC را به بالاترین سطح قبلی خود می رساند. با این حال ، قبل از رسیدن به آنجا ، باید با مقاومت تقریبی 150 دلار مبارزه کند. این جایی است که دارایی قبل از نصف شدن در سال 2019 از صعود خارج شد. این رویداد نتوانست بازار تازه گاو را جرقه بزند. در دارایی 150 دلار اوج احتمالی سال 2020 است.

پیش بینی قیمت Litecoin 2021 – 2022

اگر لایت کوین بتواند بالاتر از حد شکسته شود و خط روند نزولی طولانی مدت خود را حفظ کند ، یک فراکتال می تواند با یک قطب مشابه که منجر به پرچم گاو می شود ، بازی کند. اهداف باعث می شود Litecoin قبل از پایان سال 2022 بین 500 تا 1500 دلار برای هر LTC باشد.

پیش بینی قیمت Litecoin 2023 – 2025

یک کانال صعودی طولانی مدت در LTCUSD تشکیل شده است و می تواند نتیجه یک اوج قیمت نهایی بیش از 13000 دلار برای هر علامت LTC باشد. با این کار محدودیت دارایی به نقره نزدیکتر می شود و احتمالاً آن را به یک همتای دیجیتالی تبدیل می کند. فقط بر اساس برنامه های افزودنی فیبوناچی ، می توان اهداف اضافی کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت را یافت. با استفاده از ریاضیات ، نسبت Fib به قیمت 1650 دلار ، 1450 دلار ، 1100 دلار ، 700 دلار و 490 دلار برای سوابق احتمالی جدید قیمت اشاره دارد.

نتیجه گیری: آیا لایت کوین سرمایه گذاری خوبی است و ارزش LTC چقدر است؟

با استفاده از تجزیه و تحلیل برخی از بهترین تحلیلگران و معامله گران صنعت ، LTC پیش بینی کرد رشد می تواند در یک چشم انداز بلند مدت به پیش بینی سودآور تا 13000 دلار برسد ، که این امر آن را در کنار دارایی های بیت کوین در ردیف دارایی های با عملکرد بالا قرار می دهد. لایت کوین تلاش کرده است که بالاترین رقم قبلی خود را بدست آورد و طبق تحلیل ها ، پیش از رسیدن به بزرگترین پیش بینی قیمت ها ، قیمت های پایین تری می توان برآورده کرد. در پایین ترین سطح مقیاس ، تحلیلگران 18 دلار را به عنوان پایین مطلق Litecoin در روزهای آینده می دانند. جدول زیر می تواند به عنوان یک مرجع سریع برای حداقل و حداکثر پیش بینی های قابل انتظار برای لایت کوین از 2019 تا 2025 استفاده شود. فراتر از آن ، بسته به میزان گسترده ارزهای رمزنگاری شده و اگر آنها جایگزین ارزهای فیات مانند یورو یا دلار آمریکا
Year  Potential High  Potential Low 
2020  $150  $18 
2021  $1,500  $40 
2022  $3,200  $150 
2023 – 2025  $13,000  $700 
با توجه به اینکه Litecoin چقدر پیش رفته است ، از قیمت های پایین در حدود 3 دلار به 360 دلار در بالاترین قیمت بالاترین قیمت خود رسیده است ، واضح است که لایت کوین یک سرمایه گذاری قوی است. با افزایش و سقوط قیمت دارایی به چنین افراطی ، لایت کوین رویای یک معامله گر است زیرا آنها می توانند از موقعیت های بلند و کوتاه سود ببرند زیرا LTC بین اوج و قله از بین می رود. معامله گران می توانند از ابزارهای مشابه ارائه شده توسط سیستم عامل های تجاری مانند PrimeXBT و موقعیت های باز با حداکثر اهرم 100 برابر در هر دو جفت LTC / USD یا جفت LTC / BTC استفاده کنند. PrimeXBT Litecoin را در کنار سایر ارزهای رمزپایه مشهور بیت کوین ، Ethereum ، Ripple و EOS و همچنین دارایی های سنتی مانند محبوب ترین ارزهای فارکس ، کالاها ، شاخص های سهام و قراردادهای spot برای طلا و نقره ارائه می دهد. لایت کوین توجه بسیاری از لیگ های ورزشی را به خود جلب کرده است و اسپانسر رسمی ارز رمزنگاری شده UFC ، نام تجاری MMA است که به عنوان Ultimate Fighting Championship نیز شناخته می شود. لایت کوین همچنین از پشتیبانی بالایی در جامعه توسعه برخوردار است و به دلیل فعالیتهای توسعه دهنده دارایی رمزنگاری و همچنین کار با آن ، اغلب بعنوان آزمایشگاهی برای سایر پروژه های ارز دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد. لایت کوین همچنین به طور مرتب در بالای ده بازار رمزنگاری باقی مانده است ، این یک شاهکار است که بسیاری دیگر از altcoins نمی توانند ادعا کنند لایت کوین توسط نهادهای نظارتی بیشتر کشورها پشتیبانی می شود ، زیرا از اولین ارزهای رمزنگاری شده در بازار است. همچنین در بین سرمایه گذاران خرده فروشی ، بازرگانان و سایر موارد بسیار محبوب است. قدرت Litecoin در بازار به طور مکرر نشان داده می شود ، زیرا این دارایی altcoin است که به طور معمول منجر به تجمع می شود ، و نصف شدن اخیر آن کمک کرد لایت کوین ، Bitcoin و بقیه بازارهای رمزنگاری را از یک بازار خرس خارج و به بازار گاوها بکشاند. با انجام این موارد بسیار زیاد به نفع لایت کوین، به راحتی می توان فهمید که چرا تحلیلگران و کارشناسان صنعت چنین پیش بینی های قیمتی لایت کوین را انجام داده اند. با استفاده از حقایق و پیش بینی های موجود در این راهنما ، سرمایه گذاران می توانند تشخیص دهند که آیا سرمایه گذاری در Litecoin برای آنها مناسب است یا معامله می کنند. اطلاعات ارائه شده به هیچ وجه درخواست یا انگیزه خرید یا فروش ارزهای رمزپایه ، مشتقات ، محصولات ارزی ، CFD ، اوراق بهادار و محصولات مشابه نیست. نظرات و تحلیل ها نظرات تحلیل گران مختلف خارجی و داخلی را در هر زمان مشخص می کند و در هر زمان قابل تغییر است. گیرنده اذعان می کند و موافق است که از نظر ماهیت هر نوع سرمایه گذاری در یک ابزار مالی ماهیتی تصادفی دارد و بنابراین هرگونه سرمایه گذاری به منزله یک سرمایه گذاری پرخطر است که گیرنده تنها مسئولیت آن را بر عهده دارد. مشخص شده است که عملکرد گذشته یک محصول مالی به هیچ وجه عملکرد آینده آنها را پیش داوری نمی کند. بازار ارز و مشتقات آن مانند CFD (قراردادهای متفاوت) ، محصولات تسویه نشده بیت کوین تسویه حساب نشده و قراردادهای تسویه شده کوتاه مدت بیت کوین ریسک بالایی را شامل می شود. آنها به سطح خوبی از دانش و تجربه مالی نیاز دارند. ما مشاوره با یک متخصص مالی را توصیه می کنیم که دانش کاملی از وضعیت دارد و می تواند تأیید کند که محصولات مالی ذکر شده با شرایط گفته شده و اهداف مالی مطابقت دارد.

تکنیکال

تاریخچه قیمت

اخبار

مای چنجرز
کانال مای چنجرز در آپارات صفحه فیسبوک مای چنجرز صفحه اینستاگرام مایچنجرز صفحه اینکداین مایچنجرز کانال تلگرام مای چنجرز صفحه توئیتر مای چنجرز کانال مایچنجرز در یوتیوب

وبلاگ تماس با ما درباره ما حریم خصوصی سئوالات متداول

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای مای‌چنجرز محفوظ است