لوگو مای چنجرز

`پرفکت مانی

سیستم پرداخت اسکریل

توضیحات اختصاری درباره اسکریل

سیستم پرداخت بین المللی است که با علامت اختصاری SKL نمایش داده می شود. با استفاده ازاسکریل شما می توانید درسطح بین المللی فرآیند دریافت و پرئداخت را انجام دهید.نرخ تبدیل دلار به پرفکت مانید در حدود 1.2 الی 1.4 در نوسان می باشد.

لیست تبدیل‌های اسکریل

به سادگی در این لیست می‌توانید تبدیل کننده مورد نظر خود را بیابید

تبدیل از

به

لیست تبدیل کنندگان

اسکریل

SKLUSD

ريال

IRR

ريال

IRR

اسکریل

SKLUSD

اسکریل

SKLUSD

اتریوم

ETH

اسکریل

SKLUSD

لایت کوین

LTC

اسکریل

SKLUSD

بیت کوین

BTC

پی پال

PPUSD

اسکریل

SKLUSD

پرفکت مانی

PMUSD

اسکریل

SKLUSD

اسکریل

SKLUSD

ترون

TRX

سیستم اسکریل و هر آنچه که لازم است در این مورد بدانیم

مانی بوکرز یا سیستم اسکریل، در اصل سیستم پرداخت آنلاین می باشد، که به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از اینترنت اقدام به پرداخت پول و نقل و انتقال مالی نمایند. این سیستم را می توانیم همچون سیستم های دیگری چون پی پال به شمار آوریم، که برای کاربران خود خدمات متنوعی ارائه می نمایند. با ما همراه باشید تا بیشتر با اسکریل و کاربرد های آن آشنا شویم.

منظور از سیستم اسکریل چیست؟

همانطور که پیش از این بیان نمودیم، اسکریل یک سیستم پرداخت آنلاین می باشد که از سال 2001 در کشور انگلستان با نام مانی بوکرز شناخته شد. این سیستم موفق شد در طی سالهای 2009 تا 2011 موفقیت های بسیاری را به دست آورد. به گونه ای که در سال 2011 مشتری ها و کاربرانی که از سیستم اسکریل استفاده می کردند، به بیش از 120 هزار نفر رسیدند. این مسئله منجر شد تا شرکت های بزرگی همچون ای بی، فیس بود، اسکایپ و .. نیز به این سیستم بپیوندند. مانی بوکرز در اواخر سال 2011 تغییر نام داد و با نام اسکریل به دنیا معرفی شد. از ان تاریخ تاکنون نیز این سیستم با نام اسکریل در سطح جهانی شناخته می شود. سیستم اسکریل در واقع یک کیف پول دیجیتالی یا سیستم پرداخت می باشد، که قابلیت آن را دارد که از ارزهای دیجیتالی بسیاری پشتیبانی نماید. می توان از طریق این سیستم اقدام به انتقال وجه از حسابی به حساب دیگر نمود. علاوه بر آن با استفاده از اسکریل، کاربران قادر خواهند بود اقدام به خرید از سایت های فروشگاهی نمایند.

مهمترین کاربرد های سیستم Skrill

این سیستم دارای کاربردهای بسیار مهمی می باشد. از جمله:
 • امکان ارائه خدمات به صورت مستر کارت
 • انتقال وجه با استفاده از سیستم اسکریل به کارتهای بانکی و اعتباری
 • امنیت بالا در نگهداری از سرمایه
 • انجام خرید آنلاین از طریق وب سایت های مختلف
 • پشتیبانی نمودن از 40 ارز مختلف کشور ها
 • در میان تمامی این کاربرد ها، ویژگی مهمی برای سیستم اسکریل مطرح است. آن هم پشتیبانی کردن این سیستم از بیش از 40 واحد ارزی مختلف است. این مسئله بدان معناست که شما می توانید به راحتی با استفاده از ارز کشور خود، اقدام به خرید، انتقال وجه به گیرنده در کشور دیگر نمایید.
 • گیرنده نیز می تواند وجه دریافتی خود را بر اساس واحد ارزی کشور خود دریافت نماید. این ویژگی منجر شد تا بسیاری از کاربران از پیچیدگی های تبدیل ارز دور شوند. حتی اقدام به انتقال وجه از کشوری به کشور دیگر نمایند.

انواع حساب های سیستم Skrill کدامند؟

همانطور که تمامی سیستم های پرداخت آنلاین همچون پرفکت مانی و پی پکس دارای حساب ویژه ای می باشند، سیستم اسکریل نیز از دو حساب ویژه برخوردار است. یکی از این حساب ها پرسونال یا شخصی می باشد، که قابلیت انتقال  وجه و خرید را برای کاربران خود میسر می کند. در کنار آن نیز حساب دیگری با عنوان حساب بیزینس یا تجاری وجود دارد، که امکان دریافت خدمات پرداخت اسکریل را برای مشتریان و کاربران خود مهیا می کند.
 • حساب تجاری:
  • خرید آنلاین
  • انتقال همزمان وجه به چندین حساب
  • انتقال وجه به سایرین
  • دریافت درگاه خدمات
 • حساب شخصی:
  • خرید آنلاین
  • انتقال وجه به هر کجای دنیا
علاوه بر این دو حساب، در سیستم اسکریل یک طبقه بندی وی آی پی نیز وجود دارد. اصولا کاربرانی که موفق می شوند خدمات وی آی پی دریافت کنند، به چهار طبقه نقره ای، طلایی، برنزه و الماسی دست می یابند. این طبقات به کاربران کمک می کنند تا به خدمات بیشتری دسترسی داشته و کارمزد کمتری نیز برای تراکنش هایی که انجام می دهند بپردازند.

مهمترین مزایای استفاده از سیستم اسکریل

هر سیستم پرداخت آنلاین دارای مزایای خاص خود می باشد. از این رو افرادی که از اسکریل استفاده می کنند، نیز، از یک سری مزایا برخوردار هستند. در ادامه بر برخی از مهمترین این مزایا خواهیم پرداخت. با وجود این که اسکریل تقریبا شبیه به سیستم پرداخت بین المللی پی پال طراحی گردیده است، اما تفاوت هایی با این سیستم دارد. که در اصل این تفاوت ها منجر به بهبود عملکرد سیستم اسکریل نیز گردیده است.

ارائه مستر کارت

اولین مزیتی که می توانیم برای این سیستم بیان نماییم، ارائه مستر کارت اسکریل است. مستر کارت به کاربران این اجازه را می دهد که علاوه بر امکان پرداخت در درگاه های مستر کارت، قادر باشند از خدمات و تخفیف های ویژه نیز برخوردار شوند.

تراکنش های ایمن و سریع

سیستم اسکریل موفق شده است سرعت تراکنش های بالا و ایمن را برای کاربران خود به ارمغان آورد. تمامی پردازش های این سیستم به صورت آنی انجام شده، و گیرنده می تواند به سرعت پس از ارسال، وجه خود را دریافت نماید. از طرف دیگر تمامی تراکنش هایی که از طریق سیستم اسکریل صورت می پذیرد، از ایمنی خاصی در بالاترین سطح برخوردار می باشند. تمامی حساب های کاربری این سیستم با لایه های محافظتی مختلفی محافظت می شود.

پشتیبانی از 40 واحد ارزی

نیازی نیست برای استفاده از اسکریل اقدام به تبدیل واحد پول کشور خود با کشور مورد نظرتان نمایید. زیرا سیستم اسکریل از 40 واحد ارزی پشتیبانی می کند. این بدان معنا می باشد که کاربران قادر خواهند بود با هر واحد ارزی ملی که بخواهند، اقدام به انجام انتقال وجه یا خرید کنند.

امکان دریافت خدمات درگاه پرداخت

یکی دیگر از مزایای اسکریل، امکان دریافت درگاه پرداخت برای کاربران تجاری می باشد. این درگاه ها می توانند از هر حساب سیستم اسکریل واحد های ارزی مختلف را پشتیبانی کنند. در عوض نیز دارندگان درگاه، وجوه انتقالی را به صورت دلار، پوند، یورو و ... به حساب گیرنده واریز می نمایند.

کارمزد پایین

برای این که بخواهیم اقدام به افتتاح حساب اسکریل نمایید، لازم نیست هزینه ای بپردازید. زیرا تمامی مراحل ساخت کیف پول سیستم اسکریل رایگان می باشد. از طرف دیگر نیز هزینه های کارمزد تراکنش، معمولا یک درصد از کل تراکنش های می باشد.

شرایط دریافت کارمزد های اسکریل

آن گونه که در وب سایت رسمی سیستم اسکریل منتشر شده است، کارمزد های تراکنش ها دارای انواع مختلفی می باشد. از جمله:
عملیات  متد  کارمزد 
واریز حساب  بیت کوین، بوکر، حواله بانکی، تتر، انتقال سریع بانکی، کلارنا، ترانسلی، رپید ترانسفر  1% 
  مستر، ویزا، مستر کارت، جی سی بی، پی سیف کارت، داینرز، امریکن اکسپرس، سوئیفت  1% 
  حواله بانکی  5.5  
برداشت از حساب  ویزا  7.5% 
  سوئیفت  5.5  
  انتقال به حساب اسکریل  1.45% 
نقل و انتقال  دریافت  رایگان 
  انتقال به حساب بانکی دیگر  رایگان 
غیر فعالی  غیر فعالی حساب تا 12 ماه  رایگان 
  غیر فعالی حساب بیش از 12 ماه  ماهانه 3 یورو 
تبدیل  اکسچنج و تبدیل نمودن واحد ها  3.99% 

سیستم اسکریل در ایران

استفاده از اسکریل در ایران بسیار کاربرد دارد. از این رو کاربران می توانند به خوبی از مزایای آن بهره مند شود. این سیستم در ایران به وسیله وب سایت های معتبری ارائه می شود. از طریق آن می توانید به سراغ صرافی های انلاین رفته، و اقدام به خرید و فروش واحد های ارزی نمایید.

تکنیکال

تاریخچه قیمت

اخبار

مای چنجرز
کانال مای چنجرز در آپارات صفحه فیسبوک مای چنجرز صفحه اینستاگرام مایچنجرز صفحه اینکداین مایچنجرز کانال تلگرام مای چنجرز صفحه توئیتر مای چنجرز کانال مایچنجرز در یوتیوب

وبلاگ تماس با ما درباره ما حریم خصوصی سئوالات متداول

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای مای‌چنجرز محفوظ است