شماره تماس : 09106655008
شرایط استفاده
ما ، گردانندگان و بنیانگذاران وب سایت www.Mychangers.com ،سرویس پیش روی شما را به عنوان یک خدمت عمومی ارایه میکنیم. لطفا با دقت موارد و قوانین ساده استفاده از این وب سایت را در نظر گرفته و استفاده بفرمایید. لطفا توجه داشته باشید استفاده شما از وب سایت به منزله تایید بدون قید و شرط توافق نامه ی شرایط استفاده از وب سایت است. اگر این شرایط و قوانین را قبول ندارید، از وب سایت استفاده نکرده ، هیچ اطلاعاتی را در اختیار سایت قرار نداده و از هیچ یک از اطلاعات موجود در سایت نیز استفاده نفرمایید. همیشه برای گردانندگان این وب سایت حق تغییر و یا بروز رسانی در مفاد این متن بدون اطلاع قبلی محفوظ می باشد. استفاده شما از این وب سایت در ادامه تغییر در مفاد این متن به منزله پذیرش تغییرات انجام گرفته در شرایط استفاده جدید میباشد. به همین دلیل ما پیشنهاد میکنیم هر زمان که قصد استفاده از سرویس ها و خدمات این وب سایت را دارید این متن را مطالعه نمایید. شروط آورده شده در این متن مربوط به استفاده ی تنها در این وب سایت و نه در دیگر وب سایتهای لینک شده در اینجا است. این توافق نامه استفاده و همچنین متن حریم خصوصی که در ارتباط مستقیم با یکدیگر و دارای ریفرنس به کارکرد های هر دو متن هستند، شامل یک توافق نامه بین شما و گردانندگان این وب سایت میباشند. هرگونه حقوقی که صریحاً در اینجا به آنها اعطا نشود محفوظ است.
شرایط ثبت آگهی در «My Changers» چیست؟
به منظور بهبود تجربه کاربری، شرایط زیر برای ثبت آگهی در «Mychangers» وضع شدهاند. رعایت این موارد، علاوه بر افزایش رضایت کاربران، منجر به اثربخشی هرچه بیشتر آگهیها نیز میگردد. آگهی منتشر شده به مدت 2 روز بر روی « Mychangers » باقی میماند و در صورت عدم تمدید، آگهی منقضی شده و از روی « Mychangers » پاک میشود. آگهی ثبت شده در وب سایت Mychangers از طریق موتور های جستجو (مانند گوگل) قابل مشاهده و دسترسی است.
شرایط استفاده مجاز و ممنوع
شما میتوانید از این وب سایت در جهت تبادلاتی که قصد انجام آنها را با دیگر کاربران دارید استفاده کنید. شما نمیتوانید از سرویسهای Mychangers در جهت نقض قوانین محلی، ایالتی، استانی، ملی و بین المللی استفاده کنید، این قوانین همچنین شامل هرگونه قانون موضوعه ی دیگر –بدون هیچگونه محدودیتی- که بر معاملات، کسب و کار، تجارت، صادرات و واردات، قوانین ارزی و همچنین بانکی که توسط نهادهای ناظر بر بازار اعمال میشود میباشد. شما اجازه آپلود و یا هدایت کاربران به سمت کدهای مخرب شامل ویروس، ورم، تروجان را که به قصد آسیب رسانی و یا سو استفاده از وب سایت، سرویسهای آن و کاربران است ندارید. شما به هیچ وجه مجاز به برقراری ارتباط از طریق امکانات وب سایت و یا ارسال نوشتههایی که در آن مطالب غیرقانونی، مضر، توهین آمیز، تهدید آمیز، دارای افترا ، آزار دهنده، بدنام کننده دیگران، مبتذل ، ناپسند ، ناشایست، نفرت انگیز، کلاهبردارانه ، جنسی، نژادی، قومی و هرگونه مطلب مورد دار دیگر نیستید. این موضوع شامل اما نه محدود به، هر مطلبی که موجب تشویق رفتارهایی شود که جرم محسوب شوند، جرم یا مسئولیت مدنی به وجود آورند، یا هرگونه قانون محلی، ایالتی، ملی یا بین المللی قابل اجرا را نقض می کند می باشد. شما به صراحت از ایجاد و گردآوری اطلاعات شخصی کاربران از جمله آدرس، شماره تلفن، شماره نمابر، آدرس ایمیل یا سایر اطلاعات مخاطب موجود در وب سایت، به منظور ایجاد یا گردآوری لیستهای بازاریابی و/ یا نامههای پستی، جهت ارسال مطالب بازاریابی ناخواسته به کاربران، خواه از طریق فاکس، ایمیل، شبکه های اجتماعی یا سایر روشهای ارسال منع شده اید. شما به صراحت از استفاده از اطلاعات شخصی کاربران که با شرکای تجاری مان اشتراک گذاری شده برای اهداف بازاریابی منع شده اید. گردانندگان وب سایت هرگونه جمع آوری لیست های بازاریابی را با استفاده از اطلاعات شخصی کاربران، و همچنین ارسال مطالب بازاریابی ناخواسته به کاربران یا توزیع اطلاعات شخصی کاربران به اشخاص ثالث برای اهداف بازاریابی، به عنوان یک نقض مهم این قوانین و مقررات تلقی میکنند. گردانندگان این وب سایت این حق برای خود محفوظ میدانند که استفاده شما از وب سایت را متوقف یا به حالت تعلیق درآورده و یا عضویت تان را بدون بازپرداخت هزینههای عضویت پرداخت شده به حالت تعلیق درآورده و یا ابطال کنند. گردانندگان وب سایت حق دارند گزارش سوءاستفاده از اطلاعات شخصی کاربران را به دستگاههای اجرایی و مقامات دولتی و قضایی گزارش دهند. گردانندگان وب سایت با تمام مقاماتی که درخواست تحقیق در مورد تخلف از این قوانین را داشته باشند، کاملاً همکاری خواهند کرد.
مطالب و اطلاعات ارسالی از طرف کاربر
گردانندگان وب سایت نمی خواهند از طریق وب سایت اطلاعات محرمانه یا اختصاصی تان را از شما دریافت کنند. هرگونه مطلب، اطلاعات و یا سایر مواردیکه شما ارسال میکنید یا به "وب سایت" ارسال می کنید، غیر محرمانه تلقی خواهد شد. کلیه مطالب و اطلاعات ارسالی به این سایت توسط شما ،تحت مجوز MIT به هر کسی که مایل به استفاده از آنها است از جمله گردانندگان وب سایت ارسال میشود. اگر برای یک شرکت یا یک دانشگاه کار می کنید ، به احتمال زیاد شما حتی در وقت آزاد خود ، اجازه فعالیت در این وب سایت را ندارید لذا قبل از مشارکت در این سایت، از کار فرمای خود اجازه کتبی بگیرید.
بحث و گفتگوی کاربر
گردانندگان وب سایت می توانند هر قسمت از وب سایت را که در آن کاربران در جهت ارتباط برقرار کردن و یا ارسال مطالب استفاده می کنند (از جملهی آنها میتوان به انجمنهای کاربری و لیست های ایمیل و دیگر محتوای ارتباطی اشاره نمود)، مشاهده و یا نظارت کنند. با این حال، گردانندگان وب سایت هیچگونه مسئولیتی در رابطه با هرگونه محتوای ارتباطی از این قبیل ندارند ، خواه براساس قوانین حق چاپ، افترا، حریم خصوصی یا موارد دیگر ایجاد شود. گردانندگان وب سایت ممکن است هر زمان که بخواهند محتوا را در وب سایت ویرایش یا حذف کنند.
استفاده از اطلاعات شناسایی شخصی
اطلاعات ارسال شده به وب سایت مطابق با سیاست حفظ حریم شخصی فعلی گردانندگان وب سایت و مجوز اعلام شده این وب سایت اداره میشوند. شما هنگام ثبت نام در وب سایت موافقت میکنید ، اطلاعات واقعی ، دقیق ، جاری و کامل ارائه دهید. وظیفه شما این است که این اطلاعات حساب را به موقع به روز کنید تا صحت آنرا حفظ کنید. اگر اطلاعاتی را که تقلب، نادرست، ناقص یا جاری نیست ارائه دهید، ما دلایل معقولی خواهیم داشت که گمان کنیم چنین اطلاعاتی کلاه برداری، غیر واقعی، نادرست، ناقص یا جاری نیست، لذا ما حق هرگونه اقدام مقتضی اهم از قضایی و غیره را برای خود محفوظ داشته و حساب مربوطه را بدون اطلاع قبلی تعلیق و از هرگونه استفاده فعلی و آینده از خدمات وب سایت منع خواهیم کرد. اگرچه ممکن است بخش هایی از وب سایت با مراجعه به وب سایت به سادگی مشاهده شود، برای دسترسی به برخی از مطالب و/ یا ویژگیهای اضافی ارائه شده، ممکن است لازم باشد به عنوان مهمان یا به عنوان عضو ثبت نام کنید. اگر یک حساب کاربری در وب سایت ایجاد کنید، ممکن است از شما خواسته شود نام، آدرس، شناسه کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. وظیفه حفظ محرمانه بودن رمز و حساب را بر عهده کاربر خواهد بود و کلیه فعالیتهایي که در رابطه با گذر واژه یا حساب کاربری شما رخ می دهد، تحت مسئولیت شماست. شما موظف ید بلافاصله ما را در مورد هرگونه استفاده غیرمجاز از پسورد یا حساب کاربری خود یا هرگونه نقض امنیتی دیگر مطلع سازید. شما همچنین موافقت می کنید که به دیگران، از جمله کاربرانی که حساب آنها به هر دلیل تعلیق و یا غیر فعال شده ، اجازه دسترسی به وب سایت با استفاده از حساب یا شناسه کاربری خود را نخواهید داد. شما به گردانندگان وب سایت و کلیه اشخاص دیگری که در عملیات وب سایت درگیر هستند حق ارسال، نظارت، بازیابی، ذخیره و استفاده از اطلاعات خود را در ارتباط با عملکرد وب سایت و ارائه خدمات به شما، می دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی محافظت از حریم خصوصی اطلاعات شخصی در حساب شما ، لطفاً به خط مشی راز داری ما مراجعه کنید.
جبران خسارت
شما موافقت می کنید هیچ گونه ادعا بابت جبران خسارت و هزینه های منتج شده از استفاده و یا سوء استفاده شما از وب سایت از جمله هزینه های وکالت ، هزینه های نقض شرایط استفاده ی وب سایت ، هزینه های مربوط به حقوق مالکیت معنوی را از گردانندگان وب سایت ، نمایندگان ، فروشندگان یا تأمین کنندگان این وب سایت نداشته باشید.
اختتام
این شرایط و ضوابط استفاده تا زمانی که توسط هر یک از طرفین خاتمه یابد مؤثر است. اگر که دیگر قبول ندارید به این قوانین و مقررات پایبند باشید ، میبایست استفاده از این وب سایت را متوقف کنید. اگر از وب سایت ، محتوای آنها یا هر یک از این شرایط ، ضوابط و خط مشی ها ناراضی هستید ، تنها راه حل قانونی شما قطع استفاده از وب سایت است. گردانندگان وب سایت حق دارند بدون اطلاع قبلی حق دسترسی و استفاده شما از وب سایت یا بخش هایی از وب سایت را متوقف یا به حالت تعلیق درآورند دلایل این موضوع ممکن است در نتیجه ی استنتاج یک طرفه گردانندگان وب سایت و به اخیتار آنها باشد این دلایل ممکن است (i) نقض قانون موضوعه باشد (ii) برای منافع ما ، از جمله مالکیت معنوی یا حقوق دیگر اشخاص یا نهادهای دیگر مضر باشد و یا (iii) در جایی که گردانندگان وب سایت دلایلی دارند تا در نتیجه ی آن برایشان نقض این شروط استفاده مسجل شود.
سلب مسئولیت
وب سایت و موارد مرتبط با پایگاه داده آن تحت شرایط "AS IS" و "AS AVAILABLE" بین المللی ارائه شده است. به طور کامل بر اساس قوانین موضوعه و جاری ، گردانندگان وب سایت هیچگونه مسئولیتی بر مبنای ضمانت در ندارند، این ضمانت های میتوانند شامل (و نه محدود به ) ضمانت های فروش ، ضمانت های کلی و یا جزیی متناسب برای قسمت های خاص میشوند. گردانندگان وب سایت هیچ گونه ضمانت نامه ای در جهت رفع نیاز های شما، یا اینکه در صورت وجود نداشتن آن استفاده شما از سیستم متوقف شود ، ارایه نمی مایند. . به هیچ وجه هیچ یک از گردانندگان وب سایت ، فروشندگان ، تامین کنندگان و یا نمایندگان وب سایت در مقابل خسارات به وجود آمده مسئولیتی ندارنداین خسارات شامل (و نه محدود به )زیان ، تعلیق کسب و کار ، از دست رفتن اطلاعات میشود.شرایط ذکر شده در این بند ممکن است در اثر استفاده صحیح و یا سو استفاده از این وب سایت صورت گرفته باشد،حتی در شرایطی که گردانندگان وب سایت در مورد امکان به وجود آمدن این خسارت اگاهی داده باشند و یا نداده باشند. این سلب مسیولیت بخش اصلی و جدا نشدنی از متن شرایط پیش رو میباشد. از آنجا که برخی از قضات و یا دادگاه ها حق انحصاری یا محدودیت کننده مسئولیت را برای آسیب های احتمالی یا اجباری ممنوع اعلام کرده اند ، محدودیت های فوق العاده ممکن است برای شما کاربردی نداشته باشد. شما قبول میکنید که هر نوع از دانلود و دریافت اطلاعات در استفاده از وب سایت با در نظر گرفتن همه ریسک ها از جانب شخص استفاده کننده است . وتنها شخص استفاده کننده ،مسئول تمامی خسارات پیش آمده به کامپیوتر و یا اطلاعات و یا سرمایه ی خودش منتج شده از استفاده از وب سایت است.
شرایط عمومی
این وب سایت در ایالات متحده میزبانی میشود. گردانندگان وب سایت هیچگونه ادعایی بابت مناسب بودن محتوای وب سایت در خارج از ایالات متحده ندارد.. دسترسی به محتوا ممکن است توسط افراد خاص یا در کشورهای خاصی قانونی نباشد. اگر از خارج از ایالات متحده به وب سایت دسترسی پیدا می کنید ، این کار را مسئولیت خودتان وبا پیروی از قوانین موضوعه و اجرایی در آن محل بر عهده میگیرید. مفاد کنوانسیون سازمان ملل در مورد قراردادهای بین المللی برای فروش کالاها در مورد این شرایط کاربرد ندارد.
پیوند به دیگر سایتها
وب سایت ممکن است شامل پیوندهایی به سایت های متعلق به اشخاص دیگر و مستقل از این وب سایت باشد. این پیوندها فقط برای کارکرد و ارجاع راحت تر شما ارائه شده است. ما چنین سایتهایی را کنترل نمی کنیم و بنابراین ، هیچ مسئولتی بابت محتوای ارسال شده در این سایت ها نداریم. این نکته که گردانندگان وب سایت این پیوندهایی را ارائه می دهند ، به هیچ عنوان نباید به عنوان تأیید پیشنهاد ویا حمایت از آن سایتها ، محتوای آنها ، شرکت ها یا محصولات معرفی شده در آنها ، تفسیر شود و گردانندگان وب سایت میبایست عدم وابستگی عدم حمایت مالی یا عدم تأییدآنها را یادآور شوند. اگر تصمیم دارید به هر یک از سایت های شخص ثالث که توسط وب سایت معرفی شده است دسترسی پیدا کنید ، این کار را کاملاً با ریسک خودتان انجام می دهید. از آنجا که برخی از وب سایت ها پیوند داده شده نتایج جستجوی خودکار را به کار می گیرند و یا حاوی اطلاعاتی نامناسب یا توهین آمیز هستند ، نمی توان گردانندگان وب سایت را مسئول صحت ، انطباق کپی رایت یا قانونی بودن مطالب موجود در این وب سایت های شخص ثالث دانست و شما بدین وسیله از هر ادعایی علیه ما نسبت به چنین سایتهایی چشم پوشی می کنید.
اطلاع رسانی بابت نقض احتمالی حق تالیف و کپی رایت
در مواردی که شما به نتیجه میرسید که مطالب و اطلاعات منتشر شده در این وب سایت حق تالیف و یا کپی رایت دیگر افراد را نقض کرده است لطفا به ما اطلاع رسانی بفرمایید.