سرمایه‌گذاری 1 میلیون دلاری بیت کوین

سرمایه‌گذاری ۱ میلیون دلاری بیت کوین با وجود سود سال ۲۰۲۰، طلا و سهام را شکست داد

قرار دادن ۱ میلیون دلار در بیت کوین برای سرمایه‌گذاران، منجر به بیشتر شدن دارایی‌ها نسبت به دارایی‌های سنتی می‌شود. سال ۲۰۲۰ نیز از این قاعده مستثنی نیست. طبق گزارشی که از سوی کوین تلگراف منتشر شده است، بیت کوین (BTC) موفق شده است با وجود فلزهای گران‌بها که بیشترین بازده خود را در یک دهه گذشته داشته است، به عنوان سرمایه‌گذاری مناسب در بازار شناخته می‌شود.

با نگاهی به بازار طلا، داده‌ها نشان می‌دهد که علی رغم اجرای طلا در سال جاری، بیت کوین موفق شده است در خصوص سود سرمایه‌گذاری، میان همه دارایی‌های کلان به عنوان برنده شناخته شود.

بیت کوین “بی سر و صدا دنیای مالی را می خورد”

سرمایه‌گذاری بیت کوین

این ارز دیجیتالی در حالی که دومین بسته‌ شدن فصلی خود را ثبت کرده است، تقریباً ۵۰٪ در سال ۲۰۲۰ افزایش یافته است. در حالیکه طلا فقط نیمی از آن را مدیریت کرده است تقریبا ۲۵٫۶٪.

S&P 500، شاخصی که بیت کوین با آن همبستگی قابل توجهی نشان داده است، فقط ۵٫۵٪ بالاتر از ابتدای ژانویه است. دلار آمریکا با وجود قدرت روزافزون، تنها ۲٫۲٪ بازدهی در سال گذشته را به خود اختصاص داده است. در حالی كه نفت بازنده بزرگ است و تقریباً ۳۵٪ نفت خام WTI كاهش یافته است.

آمارگیر مشهور ویلی وو ، برای بررسی بازده بیت کوین در مقابل طلا از زمان آغاز کار ارز رمزنگاری شده در سال ۲۰۰۹، بررسی‌هایی انجام داد، که این امر باعث ایجاد بزرگ‌نمایی در BTC شد. به نظر می‌رسد این اعداد و ارقام منتشر شده از سوی ویلی وو، بیانگر این مسئله است. ۱ دلار بیت کوین خریداری شده حتی یک سال پیش به صاحبش ۰٫۳۱ دلار سود می‌رساند در حالی که طلا ۰٫۲۷ دلار به دست می‌آورد.

منبع:

https://cointelegraph.com/news/1-bitcoin-investment-beats-gold-and-stocks-despite-2020-gains-data

اشتراک‌گذاری

من حامد مهزادگان فعال در عرصه خرید و فروش ارزهای دیجیتال و دنبال کننده اخبار دنیای تکنولوژی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *