بیت کوین‌های خارج شده از صرافی بیتمکس

تعداد بیت کوین‌های خارج شده از صرافی بیتمکس به بیش از سی و دو هزار عدد رسیدند

طبق گزارش‌های رسیده بعد تعداد بیت کوین‌های خارج شده از صرافی بیتمکس روز به روز در حال افزایش است. بعد از اینکه دولت آمریکا یک شکایت رسمی از مدیران بلند پایه صرافی بیت مکس انجام داد. سرمایه‌گذاران زیادی بیت کوین‌های خود را از این صرافی خارج کردند ظاهراً تعداد بیت کوین‌های خارج شده از این صرافی بیش از سی و دو هزار عدد می‌باشند.

ارزش این بیت کوین‌ها تقریباً ۳۳۵ میلیون دلار بوده است. آقای گردول یکی از اقتصاددان‌های بزرگ بلاک چین در این باره گفت که این مسئله باعث شد تا نقدینگی در بازار بیت کوین بیشتر شود و ظاهراً میزان نقدینگی تا ۲۵ درصد افزایش یافته.

تعداد بیت کوین‌های خارج شده از صرافی بیتمکس

تعداد بیت کوین‌های خارج شده

آقای گردول گفت هر روز تعداد بیت کوین‌های خارج شده در حال افزایش می‌باشد و بسیاری از این بیت کوین‌های به صرافی جمینای و دیگر صرافی های مشهور مانند بایننس انتقال یافته‌اند. برخی از سرمایه‌گذاران هم ارزها را در کیف پول‌های خود ذخیره کرده‌اند و تا ثبات بازار حاضر به انتقال آن‌ها به جای دیگری نیستند.

آقای گرول گفت که پیش‌بینی می‌شود تا پایان هفته آینده بیش از بیست هزار بیت کوین دیگر از بیت مکس خارج شود و تعداد بیت کوین‌های خارج شده از این صرافی مشهور به بیت پنجاه هزار عدد برسد.

دولت آمریکا از مدیر عامل این صرافی یعنی آقای آرتور هیز و دیگر اعضای بلند پایه این شرکت یک شکایت رسمی انجام داد. دلیل شکایت این بود که ظاهراً این افراد در انجام فعالیت‌های غیرقانونی در این صرافی هستند و متهمان ردیف اول یک پرونده پولشویی می باشند که قرار است به زودی مجدداً در دادگاه باز شود. در حال حاضر جزئیات دیگری از پرونده مذکور اعلام نشده است.

منبع:

https://www.theblockcrypto.com/post/79670/32000-bitcoin-withdrawn-bitmex-government-charges?utm_source=rss&utm_medium=rss

اشتراک‌گذاری

من حامد مهزادگان فعال در عرصه خرید و فروش ارزهای دیجیتال و دنبال کننده اخبار دنیای تکنولوژی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *