راهنمای راه اندازی پروژه‌های رمزنگاری در سوئیس

راهنمای راه اندازی پروژه‌های رمزنگاری در سوئیس

چگونه می‌توان از فرصت‌هایی که سیستم نظارتی سوئیس برای پروژه‌های رمزنگاری فراهم می‌کند، هوشمندانه استفاده کرد تا سرعت راه اندازی محصول شما را تسریع کند؟ در گزارش منتشر شده در کوین تلگراف به این مسئله پرداخته شده است.

همانطور که دنیای ارزهای رمزنگاری بالغ می‌شود و حوزه‌های قضایی بیشتری با قانونی سازی آن و اطمینان از تبدیل شدن رمز استاندارد به صنعت استاندارد انجام می‌شود، ارز رمزنگاری شده یک علامت کیفیت دریافت می‌کند که ثابت می‌کند می‌تواند اعتماد کاربران را جلب کند.

طی چهار سال آینده، اتحادیه اروپا قوانین جدیدی را معرفی می‌کند که اجازه می‌دهد فناوری‌های بلاکچین و دارایی های رمزنگاری شده را به بخش مالی سنتی وارد کند. در حال حاضر، لزوم اخذ تاییدیه قانونی برای فعالیت‌های مالی همچنان مانع اصلی ورود به بازار است که این امر نیز با اتلاف وقت و هزینه زیادی برای شرکت‌های نوپا همراه است – گرچه همیشه اینطور نیست. بعلاوه، هر مدل تجاری به نوع خاصی از پروانه نیاز دارد.

تنظیم‌کننده‌های رمزنگاری و انواع مجوزها

تنظیم‌کننده‌های رمزنگاری و انواع مجوزها

 

سازمان نظارت بر بازار مالی سوئیس یا FINMA، بانک‌ها، پروژه‌های رمزنگاری ،کریپتو و فین تک را تنظیم می‌کند. برای فعالیت‌های مالی در کشور پنج نوع مجوز وجود دارد – صدور مجوز، شناسایی، مجوز، تایید و ثبت. اگرچه معمولاً فقط دو مورد از این‌ها توسط فین تک مورد استفاده قرار می‌گیرد – شناسایی و مجوز.

انواع مجوز شامل: فعالیت‌های مجاز؛ گزینه‌های پردازنده مشتری و حوزه‌های قضایی که می‌توانید در آن کاربران را جذب کنید. اسناد پذیرفته شده برای شناسایی کاربر؛ روش‌های ذخیره اطلاعات مشتری؛ بیشتر روش‌های مبارزه با پولشویی محدودیت‌های معامله سرمایه مورد نیاز؛ منظم و روش حسابرسی می‌باشند.

هنگام انتخاب و درخواست نوع صحیح مجوز برای کسب و کار خود، به خاطر داشته باشید که این فرصت‌ها و درجه مسئولیت شما را برای سال‌های طولانی تعیین می‌کند.

منبع:

https://cointelegraph.com/news/a-guide-to-setting-up-a-crypto-business-in-switzerland

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *