توکن‌های آتاری آماده ورود به بازار ارزهای دیجیتال

توکن‌های آتاری آماده ورود به بازار ارزهای دیجیتال هستند

بالاخره قرار است توکن‌های آتاری وارد بازار شوند. شرکت آتاری، یکی از مشهورترین و البته قدیمی‌ترین شرکت‌های صنعت بازی‌های کامپیوتری که خاطرات زیادی با محصولاتش داریم. امروز اعلام کرد که توکن‌های آتاری از ماه آذر عرضه می‌شوند.

ظاهراً توکن‌های آتاری قرار است روی بلاک چین اتریوم مشغول مشغول به فعالیت شوند. آتاری از سال ۲۰۱۸ کار بر روی این توکن ها را آغاز کرده بود و سعی دارد تا از این توکن‌ها به عنوان یک روش پرداخت استفاده کند. مسئولیت ساخت توکن‌های بر عهده آتاری چین بوده است. این شرکت زیر مجموعه آتاری می باشد و حوزه بلاک چین فعالیت می‌کند. حالا به تازگی این شرکت بیان کرده است که قرار است از این توکن‌ها در بازی‌های بلاک چینی و قمارخانه‌های اینترنتی استفاده شود. همچنین کاربران می‌توانند از توکن های آتاری در پلتفرم اولترا آیو استفاده کنند.

توکن‌های آتاری

توکن‌های آتاری

آتاری اعلام کرد که سی و پنج درصد از سود حاصل شده به این شرکت خواهد رسد و بقیه این سود متعلق به آی سی سی بی گروپ، یکی از شریک‌های تجاری آتاری در حوزه ارزهای دیجیتال می‌باشد. همچنین کاربران می‌توانند این توکن‌ها را از صرافی خود شرکت هم خریداری کنند. در حال حاضر نزدیک به یک و نیم میلیون دلار از این توکن‌ها به فروش رفته است.

ظاهراً ارزش فعلی این توکن هشت هزارم دلار می‌باشد و آتاری طی خبری اعلام کرد که پیش فروش سوم هم به زودی اتفاق می‌افتد. البته ظاهراً به دلایلی شهروندان آمریکایی نمی‌توانند در پیش‌فروش این توکن‌ها چیزی خریداری کنند و باید تا عرضه رسمی منتظر بمانند. آتاری تا به امروز سرمایه‌گذاری‌های فراوانی در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین انجام داده است و کارشناسان بر این باور هستند که اگر این ارز موفق شود می‌تواند راه شرکت‌های دیگر فعال در صنعت بازی‌های کامپیوتری را در این حوزه باز کند.

منبع:

https://www.coindesk.com/atari-cryptocurrency-debut

اشتراک‌گذاری

من حامد مهزادگان فعال در عرصه خرید و فروش ارزهای دیجیتال و دنبال کننده اخبار دنیای تکنولوژی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *