خبر ابتلای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به ویروس کرونا

بعد از انتشار خبر ابتلای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به ویروس کرونا، بازارهای مالی جهان سقوط کردند

طبق اخبار منتشر شده ظاهراً رئیس جمهور آمریکا آقای دونالد ترامپ بالاخره به ویروس کرونا مبتلا شد، ظاهراً بازارهای مالی در سر تا سر جهان به این خبر واکنش منفی‌ای نشان داده‌اند. بعد از اینکه دونالد ترامپ بیان کرد که خود و همسرش به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند، ناگهان بازارهای بورس و ارز دیجیتال شاهد سقوط سنگین ناگهانی بودند.

ترامپ که به خاطر رعایت نکردن‌هایش شهره عام و خاص شده بود. امروز با ارسال پیامی در برنامه توییتر اعلام کرد که آزمایش کرونای خودش و همسرش خانم ملانیا ترامپ مثبت اعلام شده است و در حال حاضر در کاخ سفید قرنطینه شده‌اند. امروز صبح خبر رسید که ترامپ و همسرش به بیمارستانی در بتسدا منتقل شده‌اند و در آنجا تحت تدابیر امنیتی شدید مورد مراقبت قرار گرفته‌اند و ظاهراً حال عمومی هر دو خوب می‌باشد.

خبر ابتلای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به ویروس کرونا

بتلای دونالد ترامپ به ویروس کرونا

پس از اعلام خبر ابتلا دونالد ترامپ به کرونا، شاخص بورس آتی تقریباً حدود دو درصد سقوط کرد. همچنین در استرالیا شاهد بودیم که شاخص بورس این کشور هم تا یک و نیم درصد کاهش یافت. بیت کوین هم از همین جریان پیروی کرد و تقریباً با کاهش دو درصدی به مرز ده هزار و چهارصد دلار رسید. البته خبر ابتلای دونالد ترامپ آنچنان بر کاهش قیمت بیت کوین تاثیری نداشت.

دیروز اخبار مربوط به نقض قوانین کشور آمریکا توسط یکی از بزرگترین صرافی‌های جهان، یعنی صرافی بیتمکس در واقع تاثیری بیشتری بر روی بازارهای مالی گذاشت و این اخبار هم قبل از انتشار خبر ابتلای ترامپ تقریباً باعث کاهش چهار درصدی قیمت بیت کوین شد. کارشناسان بیان کرده اند که بازارهای مالی به زودی دوباره روند صعودی خود را پیش خواهند گرفت و سرمایه‌گذاران نباید تحت تاثیر این اخبار قرار بگیرند.

منبع:

https://www.coindesk.com/bitcoin-stock-trump-covid

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *