اولین مناظره علیه ترامپ و بازار پیش‌بینی ارزهای دیجیتالی

اولین مناظره علیه ترامپ و بازار پیش‌بینی ارزهای دیجیتالی

پلتفرم پیش‌بینی جدید پلی مارکت، که در واقع بر پایه اتریوم و ارزهای دیجیتالی کار می‌کند، پس از اولین مناظره علیه ترامپ به حجمی مبادلاتی به میزان ۶ رقمی دست یافت. طبق گزارش منتشر شده از سوی کوین تلگراف، اولین مناظره انتخاباتی آمریکا در سال ۲۰۲۰ تقریبا برنده نداشت.

اما پلتفرم‌های پیش‌بینی که بر پایه ارزهای دیجیتالی کار می‌کنند، روز خوبی را طی کردند. قراردادهای مربوط به انتخابات آتی، در صرافی‌ها به شدت رونق یافند. به گونه‌ای که بیش از چهار میلیون دلار قرارداد در صرافی FTX بسته شد.

این قراردادها نوعی شرط‌بندی بر روی برد دونالد ترامپ جمهوری‌خواه و جو بایدن دموکرات می‌باشد. در صرافی FTX به دلیل مناظره بحث برانگیز ترامپ، شاهد واکنش منفی کاربران بودیم. به گونه‌ای که حتی این مسئله منجر شد قراردادهای آتی این صرافی برای انتخاب مجدد ترامپ به عنوان رئیس جمهور، با افت ۱۰ درصدی مواجه شود.

قراردادهای صرافی FTX و رابطه آن با بازار ارزهای دیجیتالی

قراردادهای صرافی FTX و رابطه آن با بازار ارزهای دیجیتالی

با وجود تمامی اتفاقاتی که پس از اولین مناظره میان ترامپ و جو بایدن رخ داد، شاهد بودیم که حجم معاملات در صرافی FTX رشد چندین برابری یافت. البته در پلتفرم‌های پیش‌بینی ارزها، که امکان ارائه معاملاتی که دارای اهرم نیستند وجود ندارد، شاهد هستیم که حجم‌های معاملاتی کمتری به ثبت رسیده است.

در روز ۳۰ سپتامبر معادل ۱۰۰٫۰۰۰ میلیون دلار نقدینگی وارد بازار معاملات ارزهای دیجیتالی شده است. در این خصوص که آیا ترامپ مجدداً می‌تواند پیروز میدان ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۰ باشد؟ اما در طی مناظره اول ایشان با جو بایدن، احساسات بسیاری از معامله‌گران تغییر نمود.

حتی می‌توانیم به صراحت بیان کنیم که تقریباً ۵۵ درصد از معامله‌گران بر این عقیده هستند که ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ پیروز میدان نخواهد بود.

منبع:

https://cointelegraph.com/news/crypto-prediction-markets-turn-against-trump-after-first-debate

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *