توسعه‌دهندگان اتریوم

شبکه آزمایشی اسپادینا موفقیت‌آمیز نبود، توسعه‌دهندگان اتریوم به دنبال راه اندازی شبکه آزمایشی جدید هستند

طبق گزارش‌های رسیده چیزی به تکمیل نسخه دوم اتریوم نمانده است، اما ظاهراً شبکه آزمایشی اسپادینا موفقیت‌آمیز عمل نکرده است و حالا توسعه‌دهندگان به دنبال راه‌اندازی شبکه آزمایشی جدیدی می‌باشند. در حال حاضر توسعه‌دهندگان اتریوم بر روی طراحی یک شبکه آزمایشی جدید سخت در حال کار می‌باشند و قصد دارند هرچه سریع‌تر نسخه دوم را عرضه کنند.

شبکه آزمایشی اسپادینا قرار بود که آخرین شبکه آزمایشی قبل از راه اندازی نسخه دوم اتریوم باشد. اما ظاهراً این شبکه با مشکلات بسیار فراوانی دست و پنجه نرم می‌کرده است و ظاهراً در حین تست این شبکه، توسعه‌دهندگان متوجه خطاهایی در قسمت پیکربندی، محاسبات و بوت نودها شده‌اند. اما آن‌ها اعلام کرده‌اند که نتایج مهمی از تست شبکه آزمایشی اسپادینا به دست آورده‌اند. متاسفانه چنین اتفاقی برای شبکه آزمایشی مدالا هم که از قبل از شبکه آزمایشی اسپادینا بود افتاد و این شبکه تقریباً ده روز بعد از راه اندازی با یک مشکل سر تا سری رو به رو شد.

شبکه آزمایشی اسپادینا

توسعه‌دهندگان اتریوم

یکی از توسعه‌دهندگان پریزمتیک لبز نیز بیان کرده است که این مشکلات شکست نیستند و در واقع تجربه‌های آموزنده‌ای می‌باشند که توسعه‌دهندگان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. با اینکه اسپادینا چند روزی بیشتر دوام نیاورد اما درس‌های بسیار خوبی به توسعه‌دهندگان داد تا آن‌ها هر چه بهتر بتوانند نسخه نهایی را عرضه کنند.

آقای وس نس، یکی از توسعه‌دهندگان ارشد اتریوم گفته است که تغییری در برنامه عرضه به وجود نیامده است و ما هنوز مصمم هستیم تا چند هفته آینده نسخه دوم را راه اندازی نماییم. او گفت که شبکه آزمایشی بعدی مشکلات کمتری خواهد داشت و ما سعی داریم که بهترین نسخه ممکن را در اختیار معامله‌گران قرار دهیم.

منبع:

https://beincrypto.com/ethereum-2-will-launch-new-testnet-after-spadina-fails

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *