بلاک چین اتریوم

یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های حسابرسی از بلاک چین اتریوم برای ساخت محصولی استفاده کرد

ارنست اند یانگ یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بین‌المللی فعال در در حوزه حسابرسی خبر از ساخت و اجرای یک روش مدیریت تدارکات و خرید براساس بلاک چین اتریوم را برای سازمان‌ها داد. با استفاده از این قابلیت شرکت‌ها می‌توانند فرآیند تدارکات و خرید را بر روی بلاک چین اتریوم انجام دهند. مقامات این شرکت اعلام کرده‌اند که قصد دارند با استفاده از بلاک چین اتریوم موافقتنامه‌های مخصوص تدارکات را به قراردادهای دیجیتال تبدیل کنند.

این شرکت در ادامه بیان کرد که قراردادهای دیجیتالی می‌توانند بهتر از هر سیستم برنامه‌ریزی منابع انسانی فرایندهای تدارکات را به صورت خودکار در بیاورند. سیستم برنامه‌ریزی منابع انسانی نوعی نرم‌افزار می‌باشد که سازمان‌ها از آن جهت سازماندهی و نظارت بر پروژه‌های روزمره خود استفاده در قسمت‌هایی مانند تدارکات، حسابداری و مدیریت استفاده می‌کنند.

بلاک چین اتریوم

بلاک چین اتریوم

آقای بروی مدیر قسمت بلاک چین شرکت ارنست اند یانگ اعلام کرد که با استفاده از بلاک چین اتریوم نیاز ما به سیستم برنامه‌ریزی منابع انسانی کمتر می‌شود. این قدم حیاتی برای شرکت ما می‌باشد و امیدوار هستیم تا بتوانیم با این کار سهم بیشتر از بازار حوزه خودمان را به دست بیاوریم. همچنین به تازگی این شرکت بزرگ یک ابزار تحلیلی برای بلاک چین بیت به راه انداخته است.

کاربران با استفاده از این ابزار می‌توانند داده‌های درون زنجیره‌ای را تجزیه، تحلیل و پیگیری نماید همچنین می‌توانند به کمک این ابزار کارهای حقوقی، خطرهای کلاهبرداری را مدیریت کنند. ظاهراً ارنست اند یانگ قصد دارد که در آینده‌ای نه چندان دور، اتریوم را نیر به این ابزار تحلیلی اضافه کند و فهرست بلاک چین‌های پشتیبانی شده این نرم‌افزار را گسترش دهد.

منبع:

https://www.theblockcrypto.com/linked/78957/ey-ethereum-procurement-solution-enterprises?utm_source=rss&utm_medium=rss

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *