صرافی بیتفینکس

صرافی بیتفینکس اعلام کرد که پنجاه بیت کوین متعلق به زمان ساتوشی ناکاموتو به این صرافی منتقل شده‌اند

طبق اخبار رسیده صرافی بیتفینکس اعلام کرد که ظاهراً پنجاه بیت کوین که متعلق به زمان ناکاموتو می‌باشند، به کیف پول داغی در این صرافی انتقال یافته‌اند. در حال حاضر قیمت این بیت کوین‌ها معادل ۵۲۷۰۰۰ دلار می‌باشد.

پنجاه بیت کوین مورد بحث در سال ۲۰۱۰ استخراج شده‌اند، یعنی در دو سال ابتدایی عرضه بیت کوین. مالک خوش شانس این بیت کوین‌ها از آن زمان آن‌ها را نگه داشته است و تا به امروز حتی یک عدد از آن‌ها را خرج نکرده است. خبر انجام این انتقال را ربات تلگرامی بی تی سی پارسر اعلام کرد. کار این ربات رهگیری تراکنش‌های بیت کوین در سر تا سر جهان می‌باشد.

صرافی بیتفینکس

صرافی بیتفینکس

صاحب این بیت کوین‌ها تمام ۵۰ عدد آن را در صرافی بیتفینکس به فروش رساند و نیم میلیون دلار سود خالص به دست آورد. ظاهرا او در سال ۲۰۱۰ توانسته است به راحتی این ارزها را استخراج کند و البته از کار او می‌فهمیم که ظاهراً دانش خاصی هم در زمینه سرمایه‌گذاری نداشته است. البته ظاهراً این فرد قبلاً در انجمن دوران ساتوشی فعالیت داشته است و البته آخرین فعالیت ساتوشی ناکاموتو مربوط به سال ۲۰۱۰ می‌شود. درست در زمانیکه مالک ما این ارزها را خریده است.

البته در اردیبهشت امسال هم مشابه همین اتفاق رخ داد و فرد دیگری پنجاه بیت کوین خود را در سال ۲۰۰۹ استخراج کرده بود از طریق صرافی‌های کوین بیس و بایننس به فروش رساند. برخی از کارشناسان عقیده دارند که این فعالیت‌ها بسیار مشکوک هستند و در ظاهر فروش این ارزهای با ارزش کار عاقلانه‌ای به نظر نمی‌رسد و قطعاً مالکان آن‌ها از آینده‌ای خبر دارند که شاید ما چیزی از آن ندانیم.

منبع:

https://decrypt.co/43777/half-million-satoshi-era-bitcoin-just-moved-bitfinex

اشتراک‌گذاری

من حامد مهزادگان فعال در عرصه خرید و فروش ارزهای دیجیتال و دنبال کننده اخبار دنیای تکنولوژی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *