ارزهای دیجیتال

جف بوث: در آینده‌ای نه چندان دور بیت کوین تبدیل به پشتوانه تمام ارزهای دیجیتال می‌شود

آقای بوث معتقد است که به زودی نظام بانکداری سنتی با رکود بسیار سنگینی مواجه می‌شود و در پی این رکود نابودی آن‌ها رقم می‌خورد و ارزهای دیجیتال جای ارزهای رایج را می‌گیرند. او آینده بازار ارزهای دیجیتال را روشن خواند و گفت در آینده‌های نه چندان دور بیت کوین تبدیل به پشتوانه تمام ارزهای دیجیتال می‌شوند حتی ارزهای ملی.

آقای جف بوث یکی از مشهورترین نویسنده‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می‌گوید که آینده تیره و تاری در کمین ارزهای رایج می باشد و تا زمانیکه بانک‌های مرکزی دنیا با این سرعت پول چاپ کنند، شکست ارزهای رایج حتمی است.

تبدیل شدن بیت کوین به ارزهای دیجیتال

تبدیل شدن بیت کوین به ارزهای دیجیتال

بوث قبلاً در کتاب مشهور خود به نام بهای فردا توضیح داد که جهان امروز نیازمند یک چارچوب اقتصادی مدرن می‌باشد و تحولی مالی باید در سیستم‌های بانکداری سر تا سر دنیا پدید آید. بوث در ادامه گفت که بانک‌های مرکزی سعی دارد به طور کاملاً غیر واقعی نرخ بهره را پایین نگه دارند و با پایین نگه داشتن نرخ بهره منجر به نابودی ارزهای فیات می‌شود.

این حرف آقای بوث کاملاً درست می‌باشد. چرا؟ چون به تازگی فدرال رزرو اعلام کرد برای جلوگیری از تورم سعی دارد تا چند سال آینده نرخ بهره را تقریباً صفر نگه دارد. بوث گفت این تصمیم فدرال رزرو کاملاً اشتباه می‌باشد. بوث پیشنهاد کرد که مردم برای حفظ ارزش فعلی سرمایه‌های در این شرایط اسفناک باید به سبدهای سرمایه‌گذاری روی آورند و آن‌ها با متنوع کردن دارایی‌های خود می‌توانند از تورم در امان بمانند. بوث در آخر بیان کرد که خرید بیت کوین از طلا هم عاقلانه‌تر می‌باشد چون به زودی شاهد یک افزایش قیمت شگفت‌انگیز خواهیم بود.

منبع:

https://news.bitcoin.com/jeff-booth-bitcoin-price-of-tomorrow

اشتراک‌گذاری

من حامد مهزادگان فعال در عرصه خرید و فروش ارزهای دیجیتال و دنبال کننده اخبار دنیای تکنولوژی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *