تحلیل بازار آلت کوین و رمز ارزها

تحلیل بازار آلت کوین و رمز ارزها در تاریخ ۱۷ سپتامبر

از آنجائیکه در روزهای اخیر شاهد رشد قیمت بازار بیت کوین و چند آلت کوین دیگر بوده‌ایم، این مسئله نشانگر آن است که مجدداً گاوهای بازار رمز ارز، قصد دارند کنترل بازار را در دست بگیرند. طبق گزارشی که از سوی کوین تلگراف منتشر شده است، در طی هفته اخیر شرکت سهامی عام میکرواستراتژی اقدام به خرید ۲۱٫۴۵۴ واحد بیت کوین نموده است.

بیان شده است که خرید این میزان بیت کوین و آلت کوین‌ های ۲۵۰ میلیون دلاری، برای پوشش‌دهی برنامه‌های شرکت در برابر آسیب‌های ناشی از تورم بوده است. این بدان معنا است که در طول یک سال، این شرکت موفق شده است بیش از ۳۸٫۲۵۰ بیت کوین جمع کند.

این حرکت، اتفاقی تعیین کننده است. زیرا میکرواستراتژی یکی از اولین شرکت‌های سهامی عام است که از استاندارد آلت کوین‌ها و بیت کوین استقبال و استفاده کرده است.

آیا ممکن است شرکت‌های دیگری نیز اقدام به خرید از بازار آلت کوین ها کنند؟

این احتمال وجود دارد که شرکت‌های بزرگ دیگری نیز راه میکرواستراتژی را دنبال کنند؛ اما آنگونه که مهندس نرم‌افزاری با نام مستعار Datavetaren احتمال داده است، این شرکت‌ها بدون شک در سطح بالاتری اقدام به خرید رمز ارزها خواهند نمود.

یکی از بنیان‌گذاران مورگان کریک دیجیتال، در مصاحبه‌ای که با شبکه خبری سی ان بی سی در مورد بازار آلت کوین ها داشت، اعلام نمود که ممکن است ۱% از کل سرمایه خود را به خرید آلت کوین اختصاص دهد. زیرا جیم کرامر معتقد است که ذخیره طلا یک عمل خطرناک است.

بهتر است به جای سرمایه‌گذاری در خرید طلا، به سراغ خرید بیت کوین و رمز ارزها رفت. در خبر دیگری نیز که از طرف رابرت کیوساکی (نویسنده کتاب پدر) منتشر شد، بیان کرد که هر شخصی لازم است در سبد سرمایه‌گذاری خود، آلت کوین ‌ها و رمز ارزها دیگر را جای دهد.

در صورتیکه واکسن کرونا تولید شود، بسیاری از سرمایه‌گذاران دارایی‌های امن را رها خواهند کرد که دقیقاً این زمان بهترین فرصت برای خرید رمز ارزها خواهد بود.

منبع:

https://cointelegraph.com/news/price-analysis-9-16-btc-eth-xrp-dot-bch-bnb-link-cro-ltc-bsv

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *