پلتفرم معاملاتی ریپل

آیا قرار است به زودی شاهد پلتفرم معاملاتی ریپل باشیم؟

مدت‌‌ها پیش خبرهایی درباره ساخت پلتفرم معاملاتی ریپل منتشر شد، اما دیگر خبری از این پلتفرم شنیده نشد. به تازگی وب سایت اصلی ارز دیجیتال ریپل آگهی استخدامی را منتشر کرده است.

در این آگهی ظاهراً توسعه‌دهندگان ریپل به دنبال استخدام مهندس ارشد نرم‌افزار هستند. بسیاری از سرمایه‌گذاران بر این باورند که بالاخره ریپل می‌خواهد توسعه پلتفرم معاملاتی خود را شروع کند. این فرصت‌های شغلی نوید خبر توسعه پلتفرم معاملاتی ریپل را می‌دهند.

پلتفرمی که مدت ها در دست ساخت است اما خبری از آن شنیده نشده است. در آگهی استخدام اشاره شده است که افرادی که استخدام شوند قرار است بر روی یک پلتفرم کار کنند دسترسی یک پارچه را به بازار ارزهای ارزهای دیجیتال ایجاد می‌کند. به علاوه مهندسانی که استخدام می‌شوند باید راهکارهای جدیدی برای حل مشکلات نرم‌افزاری که ایجاد خواهد شد ارائه‌دهند و استفاده از الگوریتم‌های شرکت به حل و فصل این مشکلات بپردازند.

پلتفرم معاملاتی ریپل

پلتفرم معاملاتی ریپل

این مهندس قرار است که با مشتریان ریپل همکاری کنید و اگر سوالی داشتند باید پاسخگو باشد. همچنین ریپل درخواست کرده است که این مهندس بومی کشور ایسلند باشد و امکان دورکاری وجود ندارد. ریپل بیان کرده است که همچنین از مهندسان استخدام شده انتظار دارد که خارج از گود فکر کنند چون آن‌ها نیاز به افراد خلاقی دارند که بتوانند مشکلات پلتفرم معاملاتی ریپل را حل کنند و جرات ارائه نظرات خود را به صورت آزادانه داشته باشند تا راحت‌تر بتوان پلتفرم معاملاتی ریپل را توسعه داد.

به هر حال از آگهی استخدام ریپل در می‌یابیم که آن‌ها نیاز به مهندسانی دارند که خارج از گود فکر می‌کنند. همچنین ریپل گفته است که مهندسان بومی بعد از چند ماه به شعبه سانفرانسیسکو منتقل خواهند شد و در آنجا باید مشغول به فعالیت شوند.

منبع:

https://u.today/ripple-job-offer-hints-the-company-may-start-building-distributed-trading-platform

اشتراک‌گذاری

من حامد مهزادگان فعال در عرصه خرید و فروش ارزهای دیجیتال و دنبال کننده اخبار دنیای تکنولوژی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *