ترون سیتی TronCity

ترون سیتی TronCity ، شهری است که شهردارش شمایید! – شیوه سرمایه‌گذاری در قرارداد هوشمند TronCity

ترون سیتی TronCity فرصتی است تا حداقل دارایی خود را، سرمایه‌گذاری کنید. قرارداد هوشمند ترون سیتی TronCity مورد تایید در شبکه بلاک چین ترون بوده و برای ورود به این پروژه، کم‌ترین میزان ترون را برای سرمایه اولیه نیاز دارید و تنها با ۵ TRX می‌توانید فعالیت خود را در ترون سیتی TronCity آغاز کنید.

ترون سیتی TronCity سایتی است که تحت قابلیت ROI عمل می‌کند.

https://troncity.xyz

بیایید اندکی بیشتر با شهر ترون‌ها آشنا شویم!

TronCity

TronCity

ترون سیتی TronCity شهری برای کسب درآمد از رمزارز ترون

TronCity یک سایت سرمایه‌گذاری است که قابلیت ROI را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، اما لازم به ذکر است که TronCity هیچ مسئولیتی در قبال از دست دادن وجوه، برعهده نمی‌گیرد، به همین دلیل برای سرمایه‌گذاری در این پروژه، آن مقداری را در نظر بگیرید که اگر از دست رفت، دچار مشکل و باخت نشوید، یعنی حداقل ترون‌های خود را برای فعالیت در TronCity استفاده کنید، شاید هم به همین دلیل است که حداقل سرمایه لازم برای سرمایه‌گذاری در این قرارداد هوشمند، فقط ۵ ترون است.

ترون سیتی TronCity سه طرح کلی برای سوددهی دارد که مطابق با الگوریتم زیر تعریف می‌شود:

  1. Beginner برای تازه واردان به سایت، که این پلن، دارای مدت زمان ۵۰ روزه برای سوددهی است حداقل سرمایه لازم برای این مرحله، همان ۵ ترون بوده و روزانه ۴ درصد سود به کاربران تعلق می‌گیرد که مجموع کلی سود بعد از ۵۰ روز ۲۰۰ درصد خواهد بود.
  2. Intermediate پلن میانه است که در مدت ۲۸ روز سودی برابر با ۱۴۰ درصد به کاربر می‌دهد یعنی روزانه ۵ درصد، حداقل سرمایه لازم برای این پلن نیز، ۵ ترون است.
  3. Expert در این پلن، ظرف مدت ۲۰ روز ۱۲۰ درصد سود کسب می‌شود، یعنی با حداقل سرمایه ۵ ترون، وارد این پلن شده و روزانه ۶ درصد سود حاصل می‌گردد.

در TronCity برای ادامه دادن به فعالیت، محدودیت سرمایه‌گذاری وجود دارد، وقتی که میزان کل سرمایه از ۵۰۰۰۰۰۰ ترون بگذرد، این محدودیت اعمال می‌شود. این محدودیت به این صورت است که در این پروژه هر کاربر حداکثر ۵ درصد از کل مبلغ سرمایه را می تواند سرمایه‌گذاری کند.

https://tronscan.org/#/contract/THmzhfYydmAypGgFC1cWFx7A2W6er3xLdg/

تا کنون در TronCity، ۱,۲۵۳,۷۴۵ ترون سرمایه‌گذاری شده است و براساس نوع پلن، ۴ یا ۵ و یا ۶ درصد سود دهی دارد، سودی که به ازای زیرمجموعه‌ها پرداخت می‌شود نیز، دارای سه سطح با سود ۲، ۱، و ۰٫۵ درصد است.

ثبت نام در TronCity

ثبت نام در TronCity

برای ثبت نام در سایت TronCity و شروع فعالیت، مانند هر قرارداد هوشمند دیگری، نیاز به کیف پول دیجیتال است.

Tron Wallet و Tron Link دو کیف پول دیجیتال تحت ترون هستند که برای واریزهای TronCity استفاده می‌شود.

کیف پول ترون ولت مخصوص افرادی است که می‌خواهند توسط گوشی و تبلت و سیستم‌های هوشمند واریزهای خود را انجام دهند و ترون لینک برای انجام واریزها از طریق سیستم عامل کامپیوتر و لپ تاپ و از طریق مرورگر کروم است.

برای ساخت کیف پول ترون ولت ابتدا اپلیکیشن آن را نصب کرده و سپس با انتخاب گزینه Create Wallet اقدام به ساخت کیف پول خود می‌کنیم، رمز عبور خود را انتخاب کرده و وارد می‌کنیم و سپس شناسه ۱۲ کاراکتری را که از اپلیکیشن دریافت کرده‌ایم، به ترتیب از اول تا آخر وارد می‌نماییم، اکنون کیف پول دیجیتال ترون ولت ساخته شده و برای واریز در TronCity در بخش Browser لینک زیر را در قسمت Enter a URL کپی کرده و به بانک اف ترون، منتقل می‌شویم و اکنون قادر به انجام پرداخت‌ها هستیم.

https://troncity.xyz

مانند تصویر موجود در این لینک

TronCity

برای استفاده از ترون لینک، ابتدا از طریق لینک:

اکستنشن کروم ترون سیتی

با انتخاب گزینه Add To Chrome آیکون ترون لینک را به نوار ابزار کروم خود اضافه نموده و با کلیک بر روی این آیکون، وارد بخشی می‌شویم که باید رمز عبور خود را تعیین کنیم، در مرحله بعد با دریافت شناسه ۱۲ کاراکتری و وارد کردن تک تک کاراکترهای این شناسه به ترتیب، نام کاربری خود را انتخاب می‌نماییم، به یاد داشته باشید که به ازای هر تراکنش، ۲ تا ۳ ترون کارمزد از کیف پول شما کسر می‌شود. بعد از ورود به کیف پول ترون لینک خود، بدون نیاز به هیچ ثبت نامی از طریق لینک زیر، می‌توانیم وارد سایت TronCity شده و اقدام به پرداخت نماییم.

سوالات متداول در مورد ترون سیتی TronCity

  • آیا TronCity بی خطر است؟

این قرارداد هوشمند توسط بسیاری از خدمات حسابرسی در تلگرام تایید شده و کاربران می‌توانند از طریق Tron Scan کدهای موجود را بررسی کنند و پس از استقرار کاربران در این بلاک چین، امکان تغییر در آن وجود ندارد.

  • آیا تضمینی برای مبلغ اصلی سرمایه گذاری کاربران وجود دارد؟

توجه کنید که اگر قادر به دریافت مبلغ اصلی سرمایه‌گذاری خود در قرارداد هوشمند اولیه نبودید، می‌توانید سرمایه خود را مستقیماً از قرارداد قرعه‌کشی دریافت کنید؛ برداشت‌ها به این صورت است که حدود ۹۰ درصد از بالاترین موجودی صندوق در قرارداد هوشمند دوم، به این کاربران که سرمایه اصلی خود را از قرارداد قرعه‌کشی دریافت می‌کنند، تعلق می‌گیرد.

  • چگونه در ترون سیتی TronCity کسب درآمد کنیم؟

با سرمایه‌گذاری در یکی از سه پلن TronCity می توانید فعالیت خود را آغاز کرده و از این پروژه درآمد کسب کنید.

  • شیوه برداشت از ترون سیتی TronCity چگونه است؟

کاربران می‌توانند به راحتی هر زمانیکه بخواهند، سود سرمایه‌گذاری خود را از سایت TronCity و یا از طریق تعامل مستقیم با این قرارداد هوشمند برداشت کنند.

در این رابطه می‌توانید آموزش راهنمای استخراج ترون برای مبتدیان را نیز مطالعه کنید.

اشتراک‌گذاری

یک نظر

  1. عليرضا سجادی پاسخ

    من مقدار ۵۰۰۰ ترون سرمایه گذاری کردم و متاسفانه نه تنها سود نکردم، بلکه سرمایه اولیه ام رو هم از دست دادم، راهی هست که بشه برگردوند؟ 😐🤔

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *