TRXchain

TRXchain قرارداد هوشمندی برای کسب درآمد از رمزارز ترون

TRXchain ترون یک قرارداد هوشمند است و همانطور که از نامش بر می‌آید، این پروژه کسب درآمد براساس رمزارز TRX و مورد تایید شبکه بلاک چین ترون است.

TRXchain یا Tronchain یک پروژه هوشمند ترون است که کاربران می‌توانند با سرمایه حداقل ۰٫۱ ترون، در این پروژه شروع به فعالیت کرده و روزانه سودی معادل یک درصد، کسب کنند، دوره سوددهی مفید این پروژه معدل ۶۶ روز است.

در این رابطه می‌توانید خبر تغییر حجم قابل توجه JustSwap نشان می‌دهد TRX در بازار روزانه برنده بوده را نیز مطالعه کنید. همچنین می‌توانید مظلب آموزشی راهنمای استخراج ترون برای مبتدیان را نیز مطالعه کنید.

TRXchain، تجربه ای در یک پروژه هوشمند ترون

ما برای ارزیابی TRXchain، در سایت این پروژه شروع به سرمایه‌گذاری نمودیم و خلاصه‌ای از نتیجه آن را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

فعالیت خود را در تاریخ ۳۱ جوئن ۲۰۲۰ آغاز کرده و به مدت ۶۶ روز در این پروژه به کسب سود پرداختیم.

درصد ریسک قرارداد هوشمند TRXchain ترون را حدود ۲۸ درصد ارزیابی کردیم.

بالانس سودآوری پروژه ۳۹۲ میلیون ترون بوده و شاخص کیفیت آن ۲٫۶۵ ثبت شد.

لازم به ذکر است که ما سرمایه‌گذاری خود را با ۱۰۰۰۰ ترون آغاز کردیم و روزانه یک درصد سود، دریافت نمودیم.

برداشت از TRXchain به شیوه دستی است و هیچ محدودیت حداقلی ندارد.

کیف پول دیجیتال جهت پرداخت‌های TRXchain، شامل Tron Wallet و Tron Link است.

نقشه موجود در الگوریتم TRXchain شامل، پلن سوددهی روزانه یک درصد به مدت ۳۱۰ روز است.

طی ارزیابی‌هایی که توسط گروه بیگ ولت انجام شد به نظر می‌رسد، این قرارداد هوشمند یکی از پروژه‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری و کسب درآمد تحت رمزارز ترون باشد و عمر مفید آن ۶۶ روز بوده و بالانسی حدود ۳۲۶ میلیون ترون است که از سود روزانه یک درصد حاصل می‌گردد.

چگونه در TRXchain سرمایه‌گذاری کنیم؟

چگونه در TRXchain سرمایه‌گذاری کنیم؟

پس از ساخت ترون لینک یا ترون ولت به عنوان کیف پول دیجیتال خود، می‌توانید برای ثبت نام و عضویت در TRXchain اقدام کنید.

برای شروع فعالیت وارد سایت TRXchain شده و به قسمت Join بروید و مقدار ترونی را که به عنوان مبلغ سرمایه‌گذاری می‌خواهید واریز کنید، وارد نموده و سپس بر روی گزینه Join کلیک کنید.

https://trxchain.io

اکنون پلن کسب درآمد شما از طریق TRXchain فعال شده و هر زمان که مایل بودید از طریق پنجره Withdraw می توانید سود خود را برداشت کنید.

شما می‌توانید از طریق لینکی که در ادامه آمده، بالانس پروژه را ارزیابی کنید و اگر افت بسیار شدیدی در بالانس TRXchain مشاهده کردید، از سرمایه‌گذاری مجدد اجتناب کنید.

لینک وبسایت

TRXchain

کیف پول دیجیتال خود را بسازید…

همانطور که پیش‌تر ذکر گردید برای انجام پرداخت‌ها در TRXchain نیاز به کیف پول دیجیتال دارید، شیوه ساختن کیف پول دیجیتال به این شرح است:

اگر از موبایل و تبلت استفاده می‌کنید، اپلیکیشن Tron Wallet را بر روی سیستم خود نصب کرده

لینک اپلیکیشن اندروید

 و سپس گزینه Create Wallet را انتخاب کنید، در مرحله بعد یک رمز عبور برای ورود ایجاد کرده و این رمز را با خود نگه دارید، در این هنگام، یک شناسه ۱۲ کاراکتری از برنامه دریافت می‌کنید که باید این شناسه را نیز حفظ و نگهداری نمایید، با وارد کردن تمام کاراکترهای شناسه به ترتیب از اول تا آخر، کیف پول دیجیتال ترون شما ساخته می‌شود.

حال اگر از کامپیوتر و لپ تاپ برای پرداخت ترون استفاده می‌کنید، باید از طریق ساخت Tron Link کیف پول دیجیتال خود را ایجاد کنید. برای این کار بر روی لینک کرده و گزینه Add To Chrome  را تایید کنید.

لینک اکستنشن کروم

https://www.tronlink.org

حال در بخش نوار ابزار کروم شما در قسمت بالا سمت راست، آیکون ترون لینک اضافه شده و با کلیک بر روی آن می‌توانید وارد برنامه ترون لینک شوید و سپس رمز عبور خود را بسازید تا شناسه ۱۲ کاراکتری خود را از ترون لینک دریافت کنید، با وارد کردن شناسه و تعیین یک نام کاربری، اکانت ترون لینک شما ساخته شده و آماده استفاده است.

پس از ساخت کیف پول خود، لینک زیر را

https://b/n.ir/7240/6

کپی کرده و در بخش مربوط در سایت پروژه، قرار دهید، مطابق با تصویری که در لینک زیر موجود است:

TRXchain

اشتراک‌گذاری

پنج سالی است که بطور تخصصی در زمینه رمز ارزها و حواشی مرتبط با آن بصورت تخصصی مشغول به فعالیت هستم و علاقه زیادی به یادگیری و به اشتراک گذاشتن اون با دیگران دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *