آینده توییتر در ارزهای دیجیتال 

جک دورسی: ارزهای دیجیتال آینده توییتر هستند

اخیرا جک دورسی مدیرعامل شبکه اجتماعی مشهور توییتر بیان کرده است که ارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین و بلاک چین آینده توییتر هستند. به تازگی آقای دورسی در کنفرانسی در اسلو شرکت کرده بود و او درباره آینده توییتر اعلام کرد که بلاک چین و ارزهای دیجیتال آینده پلتفرم این شبکه می‌باشند.

آقای دورسی در ادامه بیان کرد که بیت کوین در واقع براساس اخلاق بنیادین اینترنت به وجود آمده است. در واقع اگر روزی اینترنت از میان برود، اطلاعات هم از میان می‌روند و به همین دلیل بیت کوین و ارزهای دیجیتال به زودی به بخش جدایی‌ناپذیری از نظام اقتصاد جهانی و نظام پولی تبدیل خواهند شد.

آینده توییتر در ارزهای دیجیتال

آینده توییتر در ارزهای دیجیتال 

دورسی سعی دارد تا توییتر یک ساختار با بلاک چین عمومی شود و آن را تبدیل به یک پروتکل کاملاً باز کند. دورسی اشاره کرد که دوست دارد یک توییتر باز را در اختیار مردم قرار دهد. همچنین شرکت خدمات مالی دورسی جدید یک سازمان بنا نهاده است که هدف آن جلوگیری از پتنت ترول‌ها در حوزه ارزهای دیجیتال می‌باشد. پتنت ترول ها، افرادی هستند که با استفاده از کشاندن طرح‌های ثبت اختراع به دادگاه می‌خواهند پولی به دست بیاورند.

دورسی فعلاً در تلاش است تا توییتر را به یک سیستم براساس بلاک چین منتقل کند و در همین حال آن‌ها سعی دارند تا پروتکل‌های امنیتی جدیدی برای توییتر تدوین نمایند. پروتکل‌های امنیتی جدید به این دلیل اعمال می‌شوند چون دیگر چند هفته‌ای با انتخابات ریاست جمهوری آمریکا فاصله نداریم. پس، توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی باید در راستای برگزاری هرچه بهتر انتخابات پروتکل‌های امنیتی جدید اعمال کنند تا هکرها نتوانند بر نتیجه نهایی انتخابات تاثیر بگذارند. متاسفانه توییتر تا به امروز چندین بار مورد حمله هکرها قرار گفته است.

منبع:

https://cryptopotato.com/twitters-ceo-jack-dorsey-bitcoin-and-blockchain-are-the-future-of-twitter

اشتراک‌گذاری

من حامد مهزادگان فعال در عرصه خرید و فروش ارزهای دیجیتال و دنبال کننده اخبار دنیای تکنولوژی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *