مای چنجرز

چگونه صرافی آنلاین خود را به پایشگر قیمت رمزارز مای چنجرز اضافه کنیم؟

Mychangers اولین سامانه پایشگر قیمت رمزارز کاملا ایرانی است که نه تنها در بازار داخلی ایران بلکه در بازار جهانی نیز حضور گسترده‌ای دارد. این پایشگر با دارا بودن اطلاعات بیش از 1200 صرافی (آنلاین و سنتی) و همچنین تبلیغات گسترده در سطح جهانی یکی از بزرگترین منابع جهت مقایسه نرخ‌ها و همچنین فرصتی عالی جهت معرفی صرافی‌ها و در نتیجه افزایش درآمد، در میان فعالان بازار داخلی و جهانی است.

در مای چنجرز سعی ما بر اجمع آوری و ارائه اطلاعات انواع مبادلات انجام شده در بازار مانند  مبادلات اتوماتیک و نیمه اتوماتیک (صرافی های آنلاین) و حتی غیر اتوماتیک را که توسط افراد و یا دفاتر صرافی‌ها انجام می‌گیرد پشتیبانی کنیم.

اگر شما نیز می­خواهید به Mychangers ملحق شوید، به سادگی می‌توانید ضمن بررسی مستندات الزامات فنی ما در سامانه ثبت نام نموده و با ارسال مدارک مورد نیاز فرایند پذیرش خود را آغاز کنید. این فرآیند پس از بررسی کارشناسان در اسرع وقت تکمیل می‌شود.

مزایای عضویت در پایشگر Mychangers :

با تمرکز گسترده بر بازار ارز و رمزارزها و تبلیغات در تمامی کانال‌های موجود در شبکه‌های اجتماعی و وب سایت های دیگر، عضویت در Mychangers می‌تواند مشتریان شما را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش دهد. هرچه تعداد بینندگان سایت شما بیشتر شود، به همان نسبت تعداد درخواست تبدیل‌ها و  در نتیجه آن درآمد شما نیز افزایش میابد.

با توجه به بررسی‌هایی که در پروسه ثبت نام مای چنجرز صورت می‌گیرد، تمامی صراف‌ها از لحاظ قانونی بودن، مورد اعتماد بودن و اعتبار، مورد بررسی قرار گرفته و به طبع آن در یکی از درجات مشخص شده در وب سایت ثبت می‌گردند. همچنین با کمک گرفتن از امتیاز ثبت شده توسط کاربران نیز، شما می‌توانید بازدیدکنندگان را از سطح اطمینان و قابلیت اعتمادی که شایسته‌ی شماست مطمئن سازید.

با بررسی فعالیت ها، امتیاز ها، کامنت‌ها و وضعیت رقبا در یک قاب شما می‌توانید استراتژی مناسب تری در رقابت با دیگران در پیش بگیرید.

الزامات صرافی ها در زمان همکاری با پایشگر قیمت رمزارز

لطفا توجه بفرمایید کلیه الزامات ذیل در موارد خاص قابل مذاکره است.

در نظر داشته باشید که کلیه بندهای بالا قابل مذاکره بوده. اگر صرافی شما یک یا چند مورد از الزامات بالا را دارا نیست می‌توانید از بخش تماس با ما و اعلام موارد نقصان در مورد آنها صحبت کنید. برای مثال، برخی از شرایط ممکن است در صورت ارایه ارزهای خاص به مشتریان  برای آن وب سایت برداشته شود.

اطلاعاتی که در فرم ثبت نام از شما خواسته می شود :

دلایل رد درخواست در پروسه ثبت نام در پایشگر قیمت رمزارز مای چنجرز :

وظایف صراف در زمان همکاری با مای چنجرز :‌

وظایف و حقوق Mychangers

پایشگر قیمت رمزارز مای چنجرز با هدف همکاری بلند مدت و سود رسانی  تمامی مشتریان و همکاران خود در کنار کسب سود برای این کسب و کار شکل گرفته است.

با این دید تمامی قوانین و مقررات در جهت بالا بردن بهره وری این همکاری  و همچنین کسب و کار مشتریان طرح ریزی شده است. این قوانین و مقررات همچنین در جهت بالا بردن میزان وفا داری و جذب هرچه بیشتر بازدید کنندگان و به طبع آن مشتری برای صرافی های همکار شکل گرفته اند.

ما محیطی امن و آرام را برای کل بازار رمزارز ها ایجاد می کنیم